Екс-"ВІА-Гра" Седокова пообіцяла дочці дати дошку

6 лютого 2009, 11:34
Колишня учасниця групи "ВІА Гра" Аня Седокова - просто таки фанатка спорту і краси. І на льоду вона бігає, і у воду пірнає, і от тепер після лиж перейшла на сноуборди. Та ще й дочку достроково до цієї справи залучила.

Колись Седокова зізналася, що участь у шоу "Льодовиковий період" стала для неї справжнім іспитом.

"Спочатку тобі на льоді навіть стояти важко, і страшно уявити, що за короткий термін тобі треба навчитися не просто добре кататися, але й виконувати усі ці складні елементи, підтримки... Чистої води авантюра!" - впевнена Седокова.

"А потім раптом ловиш себе на думці, що у тебе починає виходити. І від цього відчуття: "У мене виходить! Я можу!" - аж дух захоплює! Відчуваєш таке величезне, ні з чим незрівнянне задоволення. Страх сам поступово зникає, а на зміну йому приходить азарт: "Хочу ще!" - аж впивається своїми відчуттями екс-дружина футболіста Белькевича.

Цікаво, що після закінчення льодового проекту Седокова фігурне катання не закинула. А любов до ризику спонукала її до захоплення дайвінгом.


"Раніше б я на таке не зважилася ніколи у житті, а тепер з нетерпінням чекаю наступної можливості зануритися у підводний світ".

А нещодавно Аня взагалі перейшла на сноуборд - ну мало дитині екстриму у житті, мало! Причому освоювати снігову дошку співачка-шоувумен вирішила не одна. Вона прихопила з собою дочку Аліну - так, за компанію.

"Взагалі, звичайно, Алінка ще малувата: за словами інструктора, вчити дитину кататися на сноуборді краще років з шести. Але бачили б ви, як вона його просила!" - розповідає екс-"ВІА-Гра" про свою доньку. Врешті, інструктор здався і погодився дати кілька уроків і малій.

"Було дуже весело! Звісно, не обійшлося без падінь та синців. Спершу було все-таки страшнувато, тому особливо і не виходило", - згадує Аня.

"Тяжко було переналаштуватися після лиж, до яких ми обидві звикли. Але наш тренер виявився справжнім майстром своєї справи, і тепер ми з дочкою - затяті шанувальниці сноуборду", - додала Седокова.

Тож, за словами співачки, вона вже пообіцяла Аліні подарувати їй дошку, коли дочка трошки підросте.

За матеріалами "Screen Media"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів