Екс-"ВІА-Гра" Седокова пообіцяла дочці дати дошку

П'ятниця, 6 лютого 2009, 11:34
Колишня учасниця групи "ВІА Гра" Аня Седокова - просто таки фанатка спорту і краси. І на льоду вона бігає, і у воду пірнає, і от тепер після лиж перейшла на сноуборди. Та ще й дочку достроково до цієї справи залучила.

Колись Седокова зізналася, що участь у шоу "Льодовиковий період" стала для неї справжнім іспитом.

"Спочатку тобі на льоді навіть стояти важко, і страшно уявити, що за короткий термін тобі треба навчитися не просто добре кататися, але й виконувати усі ці складні елементи, підтримки... Чистої води авантюра!" - впевнена Седокова.

"А потім раптом ловиш себе на думці, що у тебе починає виходити. І від цього відчуття: "У мене виходить! Я можу!" - аж дух захоплює! Відчуваєш таке величезне, ні з чим незрівнянне задоволення. Страх сам поступово зникає, а на зміну йому приходить азарт: "Хочу ще!" - аж впивається своїми відчуттями екс-дружина футболіста Белькевича.

 

Цікаво, що після закінчення льодового проекту Седокова фігурне катання не закинула. А любов до ризику спонукала її до захоплення дайвінгом.

"Раніше б я на таке не зважилася ніколи у житті, а тепер з нетерпінням чекаю наступної можливості зануритися у підводний світ".

А нещодавно Аня взагалі перейшла на сноуборд - ну мало дитині екстриму у житті, мало! Причому освоювати снігову дошку співачка-шоувумен вирішила не одна. Вона прихопила з собою дочку Аліну - так, за компанію.

 

"Взагалі, звичайно, Алінка ще малувата: за словами інструктора, вчити дитину кататися на сноуборді краще років з шести. Але бачили б ви, як вона його просила!" - розповідає екс-"ВІА-Гра" про свою доньку. Врешті, інструктор здався і погодився дати кілька уроків і малій.

"Було дуже весело! Звісно, не обійшлося без падінь та синців. Спершу було все-таки страшнувато, тому особливо і не виходило", - згадує Аня.

"Тяжко було переналаштуватися після лиж, до яких ми обидві звикли. Але наш тренер виявився справжнім майстром своєї справи, і тепер ми з дочкою - затяті шанувальниці сноуборду", - додала Седокова.

 

Тож, за словами співачки, вона вже пообіцяла Аліні подарувати їй дошку, коли дочка трошки підросте.

За матеріалами "Screen Media"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів