Цимбалюк готова роздягтися поруч із Джорджем Клуні. Брудні ФОТО

3 червня 2010, 11:24

Модель Інна Цимбалюк зізналася, що своєю фігурою вона цілком задоволена, але роздягнутися зовсім зважилася б хіба що перед Джорджем Клуні.

"Міс Україна-Всесвіт 2006" Інна Цимбалюк знялася у "брудній фотосесії". Принаймні так називає цю зйомку журнал "Loaded".

За задумом, Інна у спідній білизні мала фарбувати палубу пришвартованого на Київському морі корабля. Однак, як повідомляється, знімальний процес настільки захопив усіх його учасників, що переріс у повний кавардак з обливанням фарбою.

Вся знімальна команда, у тому числі і сама Інна від голови до ніг була залита червоною фарбою.


Шкода тільки, топлес Цимбалюк та к ніхто і не побачив.

"Я не знаю, куди мене мають запросити, щоб я погодилася роздягнутися і показати груди. Напевно, це має бути якийсь голлівудський фільм, гідний режисер і гарний актор, поруч з яким хотілося б роздягнутися", - припустила Інна.

Так, на думку моделі, на роль гарного актора чудово згодився б сексуальний Джордж Клуні.

Навіть у благодійних цілях Інна швидше за все не стала б продавати пиво у гарній спідній білизні і кожному покупцеві дарувати свій поцілунок:

"Зважаючи на те, у яких благодійних цілях!? Заради дітей я готова на все. А просто так роздавати поцілунки мужикам ... Обійдуться".

Тим більше, що Інні повсякчас "хочеться показати, що ти не просто солоденька, а що в тобі присутні всі нормальні людські якості".

"Моя краща якість - щирість і правдивість. Я досить відкрита людина", - додала красуня.

Також, як запевнила Цимбалюк, вона не страждає на ненависть до своїх форм: "А що стосується зовнішності, я вважаю, що у мене гарні ноги. І взагалі фігурою я задоволена".

Фото журналу "Loaded"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів