Цимбалюк любить, щоб напругу знімала пухнаста істота

10 листопада 2008, 14:43

"Міс Україна-Всесвіт-2006" Інна Цимбалюк розповіла про свого друга на колесах, пухнасту істоту під боком, дитинство і як почалася її кар‘єра.

Як розповіла Інна, її сім‘я була швидше середнього достатку. Її батько "керував туризмом у Чернівецькій області". А мама, вчителька, спершу викладала фізику, а потім вирішила, що їй простіше працювати з молодшими класами.

"Я завжди була коханою, плеканою дитинкою. Батьки 10 років жили без мене, і, звісно, коли я народилася, віддали мені всю свою увагу. Але не можу сказати, що була розбещена і не знала слова, "ні", - розповідає Цимбалюк в інтерв‘ю "Бульвару Гордона".

Інна Цимбалюк запевняє, що розбещеною не була

Тато Інни вперше поставив її у куток, коли дівчинці було три роки.


"Я не розуміла, чому треба стояти, виривалася, а він змушував мене - сидів поруч і тримав. Десь у восьмому класі я вже і на горосі стояла, і на гречці, зате засвоїла, що таке добре, що таке погано", - зізнається вона.

При цьому свого батька модель називає людиною суворою, але справедливою, не диктатором.

"І мені було дуже приємно, коли у день мого 18-річчя він сказав: "Тепер, Інно, ти самостійна людина. Можеш питати у нас з мамою поради, але остаточне рішення будеш приймати сама". Я відчула, що батьки дають мені можливість проявити себе", - додає вона.

А початок своєї модельної кар‘єри ведуча програми "Танцюю для тебе" називає смішною історією.

Міс зізналася, що колись стояла на горосі й на гречці

"Коли мені було 13 років, моя тітка сказала, що у неї є знайомий фотограф у Києві, і він може зробити портфоліо. Ми йому надзвонювали, щоб домовитися, а він трубку кидав, думав, це друзі його бавляться", - згадує Інна.

Врешті, як виявилося, цей фотограф Олексій зовсім не займався портфоліо, а лише працював фотокореспондентом у газеті. Та знімки все-таки зробив і почав Інну нахвалювати.

"Тато спершу відмахувався: мовляв, хвалить, щоб показати, що ми не даремно гроші заплатили. Насправді, портфоліо було вартісним: як для 13-річної, я вміла позувати, кокетувати перед камерою...", - зізнається Цимбалюк.

"І ми, порадившись, вирішили віддати фотографії в модельне агентство, де працювала менеджером Влада Литовченко. Згодом вона запросила мене у своє агентство "Карін" - я там вже ветераном вважаюся!" - сміється модель.

А модельна кар‘єри Інни почалася фактично з сусіда-фотографа та Влади Литовченко

Взагалі ж, Цимбалюк вважає, що шкільні роки у її житті - найкращі. Студентство, каже вона, було вже не таким: Цимбалюк вже займалася кар'єрою і часу на зближення з одногрупниками, спільні походи в кафе або на вечірки не залишалося.

А ще Інна дуже тішиться, що отримала вищу освіту з менеджменту міжнародного туризму.

"Так, і мене наявність диплома заспокоює: є куди піти, коли що. Причому мені цим цікаво зайнятися: дуже люблю подорожувати! На холодильнику вже немає вільного місця - стільки магнітиків з різних країн напривозила!" - захоплено ділиться красуня.

Окрім того, схоже, навіть якщо у туризм Інну не візьмуть, у неї є шанси потрапити на вітчизняну естраду. Вона ж бо співає - хоча й для себе.

"Співала у "Шансі", але це був експромт. Адже я творча людина: і туди хочеться потрапити, і тут себе спробувати. Труднощі у тому, що я не почала співати з самого дитинства, впустила час, зараз потрібно докласти максимум зусиль, щоб упущене надолужити, а можливості такої немає", - ділиться міс.

Цимбалюк любить подорожувати і збирати магнітики на холодильник. Може, колись стане менеджером з туризму

Чим здивувала Інна, то це зізнанням у тому, що вона швидше домашня, аніж публічна.

"Так, на всі сто відсотків! Гучних свят не влаштовую: не люблю, коли у квартирі юрбиться багато народу. Для мене найкраще - повернутися з роботи, прилягти, щоб прийшла під бочок пухнаста добра істота, понявчала, зняла напругу..," - каже Цимбалюк.

Та й поспати модель, зізналася, любить: "Звичайно! Я ж сова: можу о другій годині ночі сісти і писати свій інтернет-щоденник, а потім провалятися у ліжку до 11-тої!"

І хоча за розкішшю Цимбалюк, за її запевненнями, не женеться - автомобіль у неї гарний. "...Джип, це мій другий друг. Не знаю навіть, як буду з ним розставатися, адже він у мене вже третій рік - старіє", - переживає ведуча.

При цьому Інна додає: "Я активний водій, але їжджу акуратно, уважно".

А ще вона зізналася, що чудово почувалася на одному телевізійному майданчику із Юрієм Горбуновим. Хоча колінки все одно тремтіли.

Фото Кассандри з сайту фотографа та прес-служби Інни Цимбалюк

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів