Тимошенко сходила на зустріч однокласників

4 червня 2010, 12:06
У четвер на офіційному сайті та персональному блозі екс-прем‘єрки Юлії Тимошенко з‘явилися два записи під назвами "Тепла зустріч з дитинством" та "Коли все було чесно, тепло і добре". Так Юлія Володимирівна назвала пости про зустріч зі своїми однокласниками.

Під час робочої поїздки до Дніпропетровська Тимошенко зустрілася з однокласниками та вчителями рідної школи, повідомляється на офіційному сайті леді Ю.

Юля Володимирівна зустрілася з однокласниками

"Сьогодні у мене була дуже приємна зустріч - з моєю першою вчителькою Катериною Сергіївною Клименко та з моїми однокласниками. Минуло понад 30 років, коли всі ми починали своє самостійне життя, кожен, ідучи до своєї життєвої вершини, долаючи перешкоди, здобуваючи перемоги і іноді програючи..," - написала Юля Володимирівна у своєму персональному блозі.

З першою вчителькою Тимошенко обіймалася і згадувала дитинство. А за плечима леді Ю чомусь чатувала її тітка Антоніна Ульяхіна (ліворуч)

І, ясна річ, судячи з дописів на сайтах екс-прем‘єрки, її однокласники ледь не в один голос заявили, що Юля Володимирівна ну "анітрохи не змінилась: така ж щира і відверта":

"Ми думали, будемо звертатися "Юлія Володимирівна", а тут Юля!". Одразу всі згадали, якою розумницею, відмінницею та відповідальною дівчинкою була Юля Григян у дитинстві.


Ой, хлопці, я така проста - проста, як двері
Колишні однокласниці перевіряли, наскільки проста леді Ю, навпомацки

"В нашій школі часто проходили практику студенти педагогічного училища. Вони проводили заняття у молодших класах, в тому числі в моєму класі. Коли вели уроки студенти, я залишала Юлію за головну і знала, - в класі буде порядок", - розповідала перша вчителька екс-прем‘єрки пані Клименко.

Вчитель також заявила, що за 53 роки педагогічного стажу мала лише двох найкращих учениць, які їй особливо запам'яталися: "Це Юлія і ще одна дівчинка Лариса". Ще б не запам‘ятатися - стільки років у скандалах та в політиці.

Януковичу такі обійми не світять

А дочка першої вчительки Тимошенко, яка також опинилася на зустрічі, почала згадувати, як у п'ятирічному віці мати-вчителька часто брала її із собою на роботу. Дівчинку садили біля першокласниці Григян.

"Юлія була першою, хто почав мене вчити писати. Показувала, як букви правильно писати. А ще на заняттях ділилася цукерками", - ностальгійно згадувала дочка першої вчительки Тимошенко.

Яка ж я там гарненька!
Дівчата, а що це я на фото та й без "Louis Vuitton"?
"Сьогоднішня зустріч - це наче повернення в дитинство. Іноді хочеться забути всі негаразди, які сьогодні є і в політиці, і в житті. Хочеться просто згадати дитинство, коли все було дуже добре, все було чесно, красиво, тепло. Сьогодні в мене був такий шанс це згадати", - зітхає у блозі засмоктана у політику жінка з косою.

"Раджу і вам пам'ятати, що всі ми родом - з дитинства. :)" - додала леді Ю.

Ну, за простоту!
Дівчата, спишемось на "Одноклассниках.ру"
Бют-бют, як у нас кажуть

Фото з блогу Тимошенко

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів