Черновецький з Азаровим відпочили "по-багатому"

8 червня 2010, 14:36
У неділю перший заступник Леоніда Черновецького Анатолій Голубченко з розмахом відгуляв 60-річний ювілей. Вечірка пройшла у ресторані елітарної Кончі-Заспи.

Привітати заступника голови КМДА прийшов сам Черновецький. Мер розгулював у товаристві міністра освіти та науки Дмитра Табачника, пише "Сегодня".

За словами "улюбленого" міністра націоналістично налаштованих українців, вони з Голубченком знайомі 18 років.

Але найближчим "важковаговиком" на святі був прем'єр Азаров. Також серед гостей можна було помітити поета Юрія Рибчинського.

А імениннику, тим часом, як запеклому мисливцю несли у подарунок рушниці, ріжки, мисливські чоботи, портупеї і картини.


Заступник Черновецького Голубченко розщедрився на ювілей
"Освітянин" Табачник і Черновецький відпочили "по-багатому"
Загалом же, за словами офіціантів, Голубченко замовив банкет на 100 персон.

Як пише газета, імовірно, святкова вечірка могла влетіти Голубченку у копійчину. Адже лише філіжанка кави в обраному ним ресторані коштує 25-40 гривень. Тож банкет, можливо, коштував ювіляру близько 100 тисяч гривень. Гарний фуршет в ресторані коштує з розрахунку $120 на людину.

"Якщо хочете відпочити по-багатому, щоб було усе - і риба, і м'ясне, і спиртне, і салати - і щоб усім вистачило, то розраховуйте на 100 тисяч гривень", - розповіли в ресторані.

В гості до Голубченка прийшло близько 100 осіб. Серед них і заступник голови КМДА Денис Басс (другий ліворуч). Фото "Сегодня"

До речі, за словами тих самих офіціантів, Голубченко начебто замовив і готель, щоб втомлені гості мали можливість відпочити і переночувати. Ціна стандартного одномісного номера там коштує $180, а номер люкс вже обійдеться у $450.

Цікаво, що у понеділок банкет мав продовжитися вже в іншому місці - у київському ресторані, що належить дружині Голубченка.

"Буду чекати гостей з 11.00 до 18.00. Хто прийде, не знаю, але двері відкриті для всіх", - попереджав перед тим іменинник.

Незабаром в Інтернеті, на відкритому аккаунті соціальної мережі "Facebook", з'явилися знімки з іменинної "дискотеки" Голубченка. Однак після їх публікації до редакції ТаблоID звернувся громадянин на ім'я Віктор Коновалов, який назвався автором цих фотографій та заборонив їх поширення, посилаючись на свої авторські права.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів