Повалій викликали "швидку" після шопінгу на "Слов'янському базарі"

12 липня 2010, 11:04

Вояж до Вітебська на "Слов'янський базар" для співачки Таїсії Повалій виявився досить напруженим. Як у плані гаманця, так і у плані здоров‘я. Артистці довелося викликати швидку після того, як вона витратила півтори тисячі доларів.

На "Слов'янськом базарі" Повалій викликали лікарів швидкої допомоги. Причиною стало підвищення тиску у співачки, пише "Комсомольская правда".

Тиск у Таї підскочив ввечері на концерті Кіма Брейтбурга.

Ліхута перелякався за дружину

"Але я не хочу, щоб про це дізналася мама Таїсії. У неї нещодавно стався мікроінфаркт, і ця новина може не кращим чином відбитися на її здоров'ї. Тож напишіть, що з Таїсією все гаразд. Лікарі дали ліки, і вона почувається значно краще", - одразу сказав пресі чоловік і продюсер Повалій Ігор Ліхута.


І справді, вже за півгодини Тая вийшла на сцену і виконала дві пісні.

Повалій полегшало після "швидкої", тож можна було спокійно цілуватися з Лукашенком

Подейкують, що стрибки тиску міг спричинити активний шопінг Таїсії, яким вона займалася цілий день при неймовірній спеці надворі.

"Я тричі заносив сумки в машину. Підтримали білоруських умільців: витратили близько півтори тисяч доларів", - констатував Ліхута.

У Білорусії Таю "розвели" на 1500 доларів

"Сьогодні ми ходили у Місто майстрів. Таїсія купила три пари валянків, гарні ікони білоруських майстрів з берези, намисто, дерев'яні вази, скриньки", - розповів чоловік співачки.

Повалій прикупила ікон
Намисто
Браслетик

"Ми купили дві ікони ручної роботи, натуральні валянки із силіконовими калошами і з аплікацією, де обіймаються і цілуються дві кішки, саме мій розмір", - похвасталася сама Тая "Сегодня".

Котячі примхи Таї

"І мамі купила коротенькі валяночки і шовкову хустку - подарунок до її дня народження. Ще три скриньки з карельської берези і дуже велику ложку", - додала Повалій.

Власне, день народження у тещі Ліхути - у понеділок 12-го липня. Мамі Таїсії Повалій виповнюється 68 років.

Фото "Сегодня" та "Комсомльской правды"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів