Ліхута про Повалій: "Повсталі з пекла. Частина друга"

26 грудня 2008, 12:03
Нещодавно прооперована співачка Таїсія Повалій нагадала своєму чоловікові персонажа з фільму жахів, а сама страшенно переживала через шви.

"Коли я приїхав у клініку, то застав Таю у дротиках та крапельницях. Ще, пам'ятаю, пожартував: "Повсталі з пекла. Частина друга", - зізнається чоловік і продюсер артистки Ігор Ліхута в інтерв‘ю "Факты. События и люди".

Як розповів шоумен, Повалій вирізали апендикс в ізраїльській клініці.

"Коли я так кажу, складається враження, що ми літали на операцію за кордон. Насправді ізраїльська клініка... знаходиться під Києвом. Тут працюють дуже гарні лікарі, аналізи відправляють в Ізраїль... І їхати нікуди не потрібно", - пояснює Ліхута.

Таю різали в ізраїльській клініці

Аби задовольнити цікавість своїх фанатів та журналістів подружня пара у деталях розповіла, як відбувалася госпіталізація та оперування Повалій і з чого все почалося.


"У жовтні у мене взяли кров і за результатами аналізу лікарі побачили: є запальний процес", - почала Тая.

Крім того, за словами Ліхути, його дружина і раніше скаржилася на нездужання.

"Я списував це на наш божевільний графік. Ми спимо у літаках, тому що вдома не встигаємо виспатися. Живемо у готелях. Їмо у гримерках", - пояснює продюсер.

Врешті, після аналізів лікарі призначили повне обстеження. В результаті з‘ясувалося, що "апендикс не в нормі". І на 10-е жовтня співачці призначили операцію.

Ліхута розповів про те, що робили з його дружиною

"А ми саме готувалися до великого туру по Росії. Через операцію, на жаль, довелося перенести концерти на весну", - каже Ліхута.

У клініці Повалій провела чотири дні. Ліхута, за його ж словами, дружину провідував регулярно.

"Зізнаюся: шалено не люблю цвинтарі та лікарні. Краще розвантажу вагон вугілля, ніж буду сидіти у лікарні", - ділиться чоловік зірки.

Як він розповів, у Повалій була окрема палата з усіма умовами. "Харчування вибиралося по меню. Хоча яке може бути харчування після операції? Тільки супи та перетерта їжа" - охкає Ігор.

Ліхута не любить цвинтарі та лікарні, але любить Повалій

"До речі, під час операції Тая, за словами продюсера, не була цілком відключена.

"Тільки у спині було відчуття холодку. І все. Ні болю, ні неприємних відчуттів", - згадує Таїсія про хірургічне втручання.

Додому співачку виписали зі швами, які ще не зажили, що, звісно, створювало незручності.

"Безумовно, (шви) тягли. Дуже неприємне відчуття. Але вже 22-го числа я була присутня на ювілейному концерті Іллі Рєзника у Москві", - каже Тая.

Між іншим, як багато кого, Повалій перед операцією турбувало і те, як буде виглядати шрам на її тілі.

Тая пригадує, як її різали

"Звичайно, це єдине, що мене хвилювало! (Сміється.) Моїм хірургом була жінка. Вона поставилася до цього з вели-и-и-иким розумінням і постаралася, щоб шрам був манюсіньким, акуратним", - ділиться Повалій.

А вже через 11 днів після операції Ліхута з дружиною вже полетіли в Москву.

"Нелегко Таї прийшлося. Крім того, їй захотілося моркви. Вона з'їла за раз три штуки! Забагато для щойно прооперованої людини! Свіжа морква важка для кишечника. І дві доби її каламутило, нудило. Перед концертом вона всю ніч не спала, а я з глузду з‘їжджав, тому що не знав, чим їй допомогти", - згадує Ліхута.

Повалій запевнила, що над її шрамами постаралася жінка

Але все обійшлося. Мало того, у Москві, під час запису програми "Пісня року" Повалій одержала премію за пісню "Птица-душа" київських авторів Наталі Топчій та Діани Гольде.

А ще нещодавно, 15-го грудня зоряне подружжя відзначило 15-річчя спільного життя.

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "Комсомольської правди в Україні", "Сегодня" та "Факты. События и люди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів