Машков і схудла Удовиченко приїхали на кінопафос від Тігіпко

19 липня 2010, 12:07

Цими вихідними відбулася церемонія відкриття Першого Одеського міжнародного кінофестивалю, президентом якого й є дружина віце-прем'єра Сергія Тігіпка Вікторія Лопатецька.

Щоправда, пафосне кіносвято виявилося не таким грандіозним, як на це сподівалися організатори. Так, деякі гості фестивалю просто не приїхали до Одеси, присвятивши себе іншим, більш важливим справам.

Подейкували, що спочатку Лопатецька і компанія хотіли привезти знамениту актрису Ванессу Параді. Останній належало представляти фільм-відкриття "Серцеїд", пише "JetSetter.ua".

Та француженка до Одеси не дісталася, як і Жерар Депардьє - актор вже в день відкриття фестивалю повідомив, що зламав ногу, катаючись на мотоциклі.


Глава журі Йос Стеллінг також не прибув на фестиваль. Кіномитець не проміняв свій день народження в Амстердамі на Одеський захід і надіслав відео-звернення.

Не приїхали на кінофестиваль і ті, кому їхати було не так і далеко. Зокрема, це стосується Олександра Онищенка та його голлівудського друга Жан-Клода Ван Дамма.

І головне розчарування - навряд чи на закриття приїде Сильвестр Сталлоне, який до цього погрожував, що давно хоче побувати в Південній Пальмірі та розвідав про своє одеське коріння.

Подейкують, що організатори не змогли задовольнити фінансовий апетит Сталлоне. А без кругленького гонорару зірку, зрозуміло, не бачити, пише "Сегодня".

Тож, головними зірками вечора стали російські актори Володимир Машков, Лариса Удовиченко і "закордонний" Рутгер Хауер.

До слова, гостей "найдемократичнішого кінофестивалю" змусили вирядитися в чорні краватки, а саму церемонію провели в урочистому Оперному театрі.

Загалом же по червоній доріжці біля входу в театр пройшли окрім Володимира Машкова, сімейство Сумська-Борисюк-Паперна, Остап та Ірина Ступки, актори-гумористи Георгій Делієв та Борис Барський, режисер Вадим Перельман, телевізійник Олександр Ткаченко, актор Володимир Горянський та багато інших.

Актор Рутгер Хауер на прес-конференції кривився від запитань, відповідав невлад і всіляко демонстрував, що офіціоз йому не до душі
Мер Одеси Едуард Гурвіц не міг пропустити фестиваль у своєму місті
Актор Борис Барський демонстрував свої вуса і колоритну панянку
Арт-директора фестивалю "Молодість" Андрія Халпахчі привела до Одеси професійна цікавість?
Доторкнулися до кіно і мінстр юстиції Олександр Лавринович з сином Максимом
Нарешті Вікторія Тігіпко в центрі уваги. А по боках екс-директорка Українського дому Наталя Заболотна (ліворуч) та дизайнер Ірина Каравай
Російська зірка кіно Володимир Машков в Одесі також отримав "Знак пошани" за вагомий внесок у створення позитивного іміджу міліції
Акторка Ольга Сумська притягла потусити коханого Віталія Борисюка та доцю Тоню Паперну
Знайшлося місце в залі і для депутатки Олександри Кужель з чоловіком
Ольга Сумська ледь не в рота заглядала до схудлої російської актриси Лариси Удовиченко

У своїй промові Вікторія Тігіпко гjворила про "розумне кіно і тонкий гумор", а також про те, що даний фестиваль - джерело смішного кіно

Вели церемонію парочка телевізійників Олександр Педан та Оля Фреймут
Російський звідник, а віднедавна і "розлучник" Петро Лістерман (праворуч) підшукує наречену для режисера Вадима Перельмана?
Того вечора говорив і міністр культури і туризму Михайло Кулиняк
А от боксер Віталій Кличко прийшов вже на вечірку з нагоди відкриття фестивалю
Актор Георгій Делієв з рудоволосою донькою Яною
Губернатор Одеської області Едуард Матвійчук
Актор Остап Ступка з дружиною на такого роду заходах - як риби у воді
Актор Володимир Горянський дарував свої обійми російській колезі
Дружина музиканта Дмитра Шурова Ольга
Гуморист Михайло Жванецький
Генеральний директор правління "1+1" Олександр Ткаченко в компанії режисера Олексія Учителя (ліворуч) відкрив для себе нову літню забаву - роззутися і скласти із взуття піраміду
Телевізійник Борис Бурда з дружиною й собі долучилися до кіно
Рутгер Хауер шаленів від спеки і одеського пафосу?

Фото Максима Нестеренка (JetSetter.ua) та "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів