Чічкан і Шубіна вирішили, що Бегбедер - мудак, і переїхали в село

18 листопада 2010, 11:27

Закохана пара художників-епатажників Ілля Чічкан та Марія Шубіна залишили столицю і переїхали у село.

Подружжя знялося у фотосесії у стилі сільської ідилії для "JetSetter.ua". Як повідомляє сайт, пара придбала у селі будиночок і тепер вивчає особливості ведення сільського господарства.

"Ми забралися на так звану "безпечну відстань", щоб не було спокус метнутися на невиразні події у столицю. З цієї ж причини ми щороку на зиму їдемо в Індію. Правда, події знаходять нас і там..," - кажуть художники.

За словами Шубіної і Чічкана, у селі їм подобається.


"Нам подобається сільське небуття - воно заворожує. Вийдеш у поле, глянеш у небо - і не ти дивишся на зорі, а вони дивляться на тебе і заздрять!" - діляться вони враженнями.

Чічкан і Шубіна придбали будиночок у селі

Причому у таких заміських умовах пара вже по-своєму розподілила обов‘язки по господарству.

"Я колю дрова, тому що за порадою Челентано з "Приборкування норовливого" Ілля на це сили шкодує. Ілля доїть корову; щоб я не звикала, доїти його", - розповідає Шубіна.

Пара вже розподілила обов‘язки по господарству

До речі, нову подругу подружжя, корову звуть Аза.

"Ми дружимо з коровою Азою, котиками Маріком і Сильвестром, кроликом Вушанкою. Готує у нас Аза - парне молоко. Вушанка поки у процесі дозрівання", - кажуть столичні забіяки.

Водночас парочка художників-веселунів запевняє, що у місті їх ще можна буде побачити:

"Ми не переїхали в село тотально. Але поки знаходимося вдалині від цивілізації, освоюємо нові технології - видобутку пігментів з підручних матеріалів, землі, сажі, мідного купоросу. У той же час придивляємося до мистецтва в Таtемоdеrn і сперечаємося, чию роботу розмістити у вбиральні - Дюшампа чи Манзоні".

Чічкан доїть корову Азу, щоб Шубіна не доїла його самого
Шубіна з кроликом Вушанкою
Маріку чи Сильвестру не пощастило?

Кохання Чічкана і Шубіної, яке вже котрий рік поспіль цвіте у нетрях столиці, не гасне й у селі. Книга французького письменника Фредеріка Бегбедера про те, що "Любов живе три роки" - не про них.

"Бегбедер - мудак, особливо при особистому знайомстві, тому менше читайте його, і ваша любов буде жити вічно", - радять вони.

"Бегбедер - мудак, особливо при особистому знайомстві, тому менше читайте його, і ваша любов буде жити вічно"

Просто подружжя встановило для себе певні правила і знає, що кому до вподоби, а що ні.

"Ілля не любить, коли я голю ноги його бритвою (тим більше йому). Я не люблю, коли він не опускає кришку унітаза. Але це все не привід для сварки. Із широко заплющеними очима - так і живемо", - резюмує Шубіна.

Усі фото "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів