Ар'єв закушував по Фрейду

21 листопада 2010, 15:09

Наприкінці тижня столичний бомонд мав кілька нагод розважитись. Щоправда, жодною, здається, ніхто з повна не скористався.

У п'ятницю у Києві відбулося урочисте відкриття "зрадянізованого" ресторану. У новому тематичному закладі гумористично обігрується епоха НЕПа - починаючи від страв у меню і закінчуючи інтер‘єром.

Назви страв, як і зон приміщення, виконані у стилістиці літературних класиків сатири Ільфа й Петрова, Бабеля, Зощенка. А рахунок клієнтам подадуть у портмоне з гаслом "З грішми потрібно розставатися легко, без стогонів... і торг тут недоречний!".

Ведучим вечора був досить відомий Дмитро Оськін. Втім, презентацію так і не відвідали обіцяні журналістам дует "Алібі", борчиня Ірина Мерлені, акторка Ольга Сумська, співачка-майстриня Анжеліка Рудницька, телевізійник Єгор Бенкендорф, шоумен Ілля Ноябрьов, силач Василь Вірастюк та ще купа людей. Або ж якщо й прийшли, то так вдало сховалися.


Незмінний маестро танцю Григорій Чапкіс (по центру) прийшов поностальгувати у нововідкритий ресторан під радянщину. Ліворуч - шоумен Дмитро Оськін

Втім, не набагато більш людною стала презентація іншого ресторану. У суботу колишній телеведучий і власник весільної агенції Юрій Кот покликав селебрітіз проводжати Рік Бика.

Кот свій новий заклад громадського харчування приноровив до українських традицій, правда, з "деякими іноземними вкрапленнями". У меню можна знайти страви: "Язик без кісток", запечений кролик "Еректус", свіжина "Поросячий вереск", вінегрет "Вишиванка", свіжі огірки з помідорами - "Городина лише по Фрейду" або салат "Ампіраторський" - він же "Цезар", тощо.

Телеведучий Юрій Кот (лівіше) у суботу презентував новий ресторан
Хоч Кот перейшов з весіль на чревоугодництво, телеведуча Світлана Леонтьєва з чоловіком незмыіно приходить до нього в гості
Усім новоприбулим гостям офіціантки в стилі "скажемо ні анорексії!" пропонували випити і закусити
А композитор Володимир Бистряков (ліворуч) приїхав на авто...
Чарку з закускою прислужниці "кров з молоком" сервірували навіть у себе за пазухою
Депутат Володимир Ар'єв само собою не встояв і теж закусив - "огірком по Фрейду"
Частував Кот і короваєм
Телеведучому-гонщику Алєксєю Мочанову таке свято живота й горлянки наразі ні до села, ні до міста. Нагадаємо, Porsche-любитель на 60 тисяч доларів заклався рівно рік - до наступного вересня - не брати до рота ані крапельки
Телеведучий-"таксист" Григорій Герман таких необачних парі, мабуть, не укладав
Згодом підтягнувся один із "Авіаторів"
А Сергію Притулі цього вечора, як і надалі, доведеться у Кота працювати - публіку веселити
Так Кот проводжав рік Бика

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів