"Міс Україна" Захарченко закохалася у шкіру та справжні камінці

30 листопада 2010, 16:18

Майже одночасно у обох головних місок України з‘явилися нові фотосесії. "Міс Україна-Всесвіт-2010" Ганна Пославська взяла участь у фотозйомці для журналу, а "Міс Україна-2010" Катерина Захарченко знялася для сайту.

"Я дуже не люблю шопінг. Зазвичай покупки роблю у Парижі. Виділяю один, максимум два дні, щоб купити одразу все необхідне на сезон. Для мене це дуже виснажливе заняття, тому я завчасно себе налаштовую. Зізнаюся, я краще буду працювати тиждень, ніж один день ходити по магазинах", - розповіла Захарченко "JetSetter.ua".

Як зізналася міска Онищенка, їй все одно якої марки купувати топ або джинси, але при цьому вона небайдужа до якісного і дорогого взуття та сумок.

До того ж одеситка - панночка не дешева. Катя не любить і не носить біжутерію - віддає перевагу справжнім камінцям.


Захарченко взагалі любить натуральне. Те саме стосується й одягу зі шкіри, що навряд чи сподобалося б захисникам тварин.

"Останнім часом почала помічати за собою любов до речей зі шкіри, як наприклад, до своєї сукні Relish. Після конкурсу я значно схудла, тому більшість речей з мого гардероба зараз на мені" висять ", - побідкалася міска Онищенка.

Фото Катерини Ніколайчук для "JetSetter.ua"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів