Клюєв зачарував Бродського грушею, роялем і рок-гітарою

11 січня 2011, 17:11

Екс-голова Держкомпідприємництва Михайло Бродський зробив щиросерде зізнання: він знаходиться під враженням від першого віце-прем'єра Андрія Клюєва.

Підкорити серце огрядного політика Клюєву вдалося, як не романтично це звучить, за один тихий зимовий вечір.

Розповідаючи про свої відкриття, Бродський зайшов здалеку - зі згадки про популярне телешоу, на якому переміг, як пліткують, племінник одного з депутатів.

"Закінчився "Х-фактор". Нашій сім'ї дуже сподобався Кривошапко з Маріуполя. Переміг на проекті боксер Кузнєцов з Макіївки", - констатував Бродський у своєму ЖЖ.


За цим Михайло не стримався, провівши свої паралелі - з першим віце-прем'єром.

Бродський побував в гостях у Клюєва. Досі відійти не може

"Після Нового року, 3 січня, був у гостях в Андрія Петровича Клюєва. Обговорювали питання по роботі міністерства економічного розвитку, з дерегуляції", - повідомив для початку Бродський.

Нагадаємо, один з міністрів Миколи Азарова насолоджується земним існуванням на хуторі Рудики, за кілька кілометрів від Козина, що під Києвом.

За інформацією "Української правди", Клюєв володіє 17 гектарами землі та ледь не графською садибою. На території Клюєвських володінь є не лише дитячий майданчик, а й своє футбольне поле - тож попити чайку з Бродським і поговорити "за жизнь" було де.

Клюєв напоїв Бродського чайком
Графська садиба представника біло-блакитної еліти, мабуть, надовго запала в душу Бродському

"Довго гуляли надворі, потім Андрій Петрович запросив мене випити чаю. Ми з ним зайшли в будинок. Він став його показувати. Завів у спортзал. Там висить велика груша, стоїть кілька хороших верстатів. Андрій Петрович розповів, що тренується у залі і бігає кроси щодня", - вів далі політик.

Наступною частиною екскурсії став візит у хол Клюєва:

"Потім заходимо в хол, а там стоїть рояль. Я питаю: "А хто грає на роялі?" І Андрій Петрович сідає за рояль і ... починає грати Моцарта".

Як зізнався Бродський, він "був дуже здивований":

"Виявляється... він один день ходив у музичну школу, тому що його мама - вчитель російської мови та літератури - наполягала на всебічному розвитку дитини, а другий день - на бокс, тому що тато, шахтар, хотів, щоб хлопчик міг постояти за себе".

Бродський братиме з Клюєва приклад?

Але, за словами екс-глави Держкомпідприємництва, і це ще не все:

"Плюс до всього Андрій Петрович ще чудово грає на рок-гітарі. Колись навіть грав у ансамблі".

"Одним словом, Клюєв мене вразив не менше, ніж Кривошапко з Кузнєцовим", - резюмував Бродський.

Можна припустити, що вразило політика не лише вміння Клюєва чергувати рояль з грушею, а й його феноменальні статки. Нагадаємо, деякі авторитетні депутати стверджують, що внутрішня частина огорожі маєтку Клюєва викладена з напівдорогоцінного каміння.

Три роки тому, як писала "Українська правда", будинок Клюєва оцінювали у 25 мільйонів доларів.

За цим масивним парканом кайфує від життя небідний віце-прем'єр бідної країни

Фото "Української правди" та "Фокуса"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів