Дочка Тимошенко презентувала spa-салон з зіркою Боллівуду

7 лютого 2011, 11:16

У столиці цього вікенду презентували новий SPA-салон. На вечірці з нагоди відкриття нового закладу заправляла дочка колишнього прем‘єр-міністра Юлії Тимошенко Євгенія Карр.

Женя Тимошенко, як пише "Комсомольська правда в Україні", стала одним із співзасновників нового аюрведичного спа.

Запрошувати гостей у салон Євгенія не стала. Дочка Леді Ю обмежилася святкуванням в індійському ресторані. Там було влаштовано справжній бенкет з розмаїттям ласощів та делікатесами індійської кухні. Були тут і смажена баранина, і курка в гострому соусі, і плов з національними прянощами, й медові солодощі, пише "Блік".

Екзотичною родзинкою вечірки стала популярна актриса Боллівуда Шилпа Шетті. Її, кажуть, називають "індійською Анджеліною Джолі". Дружина індійського мільйонера трималася просто, посміхалася, мило спілкувалася з українцями, їла все, що подавали.


Хвилин на десять Шилпа усамітнилася для бесіди з Євгенією Тимошенко. Припускають, що "дівчата" завели мову про секрети цілющого масажу, який весь вечір демонстрували на моніторах ресторану.

Серед гостей вечірки можна було побачити Анастасію Приходько, дует "Пара Нормальних", співаків Васю Бондарчука, Павла Зіброва, улюблену співачку скандального депутата Ляшка Аллу Кудлай, Віктора Павліка з сином, продюсера Олега Чорного, тощо.

Кажуть, вже ближче до півночі гості спустошили десяток каструль з частуваннями і один за одним почали виїжджати з ресторану.

Женя Тимошенко, кажуть, стала співзасновником нового spa-салону в центрі Києва
На вечірку з нагоди презентації спа Євгенія вбралася в індійському стилі. А родзинкою вечора стала актриса Боллівуда Шилпа Шетті (праворуч)
Аюрведа - традиційна система індійської ведичної медицини - певно, близька Наталі Дзеньків. Солістка гурту "Лама" давно практикує йогу та захоплюється ведичною кухнею
Розслабитися "по-індійськи" прийшли співачки Настя Приходько (праворуч) та Мілосская (ліворуч) з чоловіком
Дует "Пара Нормальних"
Колишній продюсер Тіни Кароль Олег Чорний зі своєю черговою підопічною
Телеведуча Мартіна Лук'янченко і співак Василь Бондарчук
Продюсер Діма Клімашенко

Улюблена співачка депутата Ляшка Алла Кудлай, призерка "Нової хвилі" Міла Нітіч, а також співаки Павло Зібров та Віктор Павлік

Фото "E-motion"

На титулці фото "Комсомольської правди в Україні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів