Ляшко: Ще пам‘ятають люди, як я в селі телят пас

20 січня 2011, 11:55

Скандальний депутат Олег Ляшко цієї зими "трохи попрацював Дідом Морозом на Чернігівщині", а потім поводив хороводи з дітьми на малій Батьківщині.

Ляшко поділився своїми враженнями від проведених зимових канікул у соціальній мережі Facebook "толєрантно". Ділився у кілька заходів і поступово.

Спершу Олег Валерійович виклав світлини зі своєї поїздки у Чернігівську область.

"Трохи попрацював Дідом Морозом на Чернігівщині))", - прокоментував він свій електронний фотоальбом.


Цієї зими Ляшко "трохи попрацював Дідом Морозом на Чернігівщині"
Безстрашні діти фотографувалися із "толєрантним" дядею депутатом
Мала, де ти шила такий костюмчик? Дай телефончик дизайнера!

Далі була поїздка у село Богданівка, Броварського району на Київщині. Там Ляшко побував на відкритті відремонтованого класу у місцевій школі.

"Дітлашня просто чудо! Один хлопчик підбіг і каже: "О, а я вас у телевізорі бачив!")))" - задоволено розповідає депутат у соціальній мережі.

Ляшко любить побути із чудо-дітлашнею. Ще б пак, в такому віці ще не всі діти в інтернеті сидять
Тримай автограф від дяді-депутата і не дивись усе, що показують в інтернеті!

А на Слобожанщині Ляшка зустріли взагалі душевно. Безстрашні луганчани не мали нічого проти того, щоб скандальний депутат поводив хоровод із дітьми.

"Щойно прилетів з Луганської області. Відкривали там телефонну вишку. Бо до сих пір - уявіть тільки - по селах нема мобільного зв‘язку. Народ там надзвичайно душевний. Мені особливо приємно їздити у ті краї, бо це, вважай, моя мала батьківщина", - зізнався Ляшко.

Своєю поїздкою Олег Валерійович, судячи з усього, залишився задоволеним.

"Ще пам‘ятають люди, як я в селі Лизівка телят пас на літніх канікулах))" - тішиться Ляшко.

"Ще пам‘ятають люди, як я в селі Лизівка телят пас на літніх канікулах))"

До слова, туди Ляшко поїхав зі співачкою Аллою Кудлай. І хоча артистку навряд чи хто назве зіркою першої величини, депутат від неї у захваті.

"А на сцені коло мене - Алла Кудлай. На моє глибоке переконання - один з кращих голосів України!" - сказав про одну зі світлин він.

Алла Кудлай стала "бойовою подружкою" Ляшка

За словами Ляшка, він також притяг у місцеву бібліотеку книги Ліни Костенко та Марії Матіос. А ще депутат не втримався і роздав свою агітаційну мішуру у вигляді календарів з автографом. Крім того, Ляшко водив хороводи і фотографувався на згадку.

Ляшко з радістю водив хороводи

Як раніше писав ТаблоID, Олег Ляшко - один із найяскравіших депутатів Верховної Ради. Передусім завдяки гей-скандалу, центральною особою якого він став у жовтні 2010-го.

Фото зі сторінки Ляшка у Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів