Вагітна Лобода вперше оголила животик. ФОТО

17 лютого 2011, 16:04

Співачка Світлана Лобода вперше розповіла про свою вагітність. Та й свій вже чималенький животик артистка теж продемонструвала вперше.

А в інтерв‘ю журналу "VIVA! Украина" Свєта зізналася, що почувається вкрай щасливою і знає, що з нею все сталося дуже вчасно.

Нагадаємо, вперше чутки про вагітність Лободи з'явилися у пресі ще наприкінці минулого року.

"Мені дуже пощастило. Вагітність проходить добре у всіх відношеннях. Токсикоз мене не мучив, я веду досить активний спосіб життя, без фанатизму, звісно ж", - розповіла Свєта.


"Будова тіла залишилася такою ж. Може, трішки округлилися форми, стали більш жіночними. Хоча моїй мамі дуже подобається, вона мене благає: "Свєта, будь ласка, лишайся такою, як зараз. Не худни більше!" - веде далі Лобода.

За словами Світлани, за час вагітності вона додала у вазі всього 8 кілограмів. І хоча, за словами лікарів, це малувато, Лобода не переймається - керується власним самопочуттям і відчуттями.

Народжувати Світлана збирається у Києві. За її словами, батько дитини - танцюрист і директор співачки Андрій Цар - хоче бути присутнім на пологах. Проте Свєта вважає цей процес дуже інтимним і сподівається на лікарів. Втім, ґрунтовну розмову на цю тему закохані поки відкладають.

А також Лобода зізналася, що підбирає одразу два імені - для хлопчика і для дівчинки. Про всяк випадок. Адже про стать дитини Свєта з її бойфрендом забажали поки не дізнаватись.

Лобода таки вагітна від Царя!
За всю вагітність Свєта набрала всього 8 кг
Світлану оминув токсикоз та пристрасть до солоних огірків і солодощів
Лобода мріє якнайдовше годувати дитину грудьми, а її коханий - бути присутнім на пологах

Фото "VIVA! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів