Новопечерські Липки провели жіночі вечорниці

11 березня 2011, 14:21

У Києві напередодні 8 березня житловий квартал "Новопечерські Липки" запросив до нововідчиненного "офісу на диванах" поважних жінок, аби привітати їх зі святом весни.

Житловий квартал "Новопечерські Липки" запросив жінок на свято 8 Березня
Дівич-вечір пройшов в "офісі на диванах"

3 березня, на солодке свято з’їхалося багато молодиць, жіночок та поважних пані. Кавалерам цього вечора вхід був заборонений, бо концепція свята скоріш нагадувала дівич-вечір, або світські жіночі вечорниці.

Однак декільком чоловікам вдалося пробратися на жіночий сабантуй та особисто привітати їх теплими словами, квітами та поцілунками. Останні не дуже й противилися чоловічій компанії.

На солодке свято з’їхалося багато молодиць, жіночок та поважних пані
Кавалерам цього вечора вхід був заборонений
Хоча кільком чоловіком і вдался пробратися на вечірку

Зустрічали жінок столиці кілька молодиків модельної зовнішності та ніжно пов’язували на тендітні дівочі зап’ястки браслети, прикрашені живими квітами. Вони пропонували панянкам поринути в атмосферу безтурботності, попліткувати про жіночі справи та відчути присмак Новопечерської весни.


Чарівним гостям пов’язували на зап’ястки браслети, прикрашені живими квітами
Панянкам пропонували поринути в атмосферу безтурботності

Поки молодиці прогулювалися вкритими пахучими квітами залами гарненького "офісу продажів на диванах" та примощувалися на м’яких софах, ведучий вечора розпочав торжество. Він привітав усіх жінок зі святом вічної молодості та краси.

Ведучий вечора розпочав торжество, привітавши усіх жінок зі святом вічної молодості та краси

Розважати гостей цього вечора покликали молоду, але неперевершену співачку Мар’яну. Під супровід гітари артистка своїм вокалом й енергетикою пісень протягом декількох годин не давала прекрасній половині людства спокійно всидіти на місцях. Панянки приспівували, пританцьовували та прихлопували у такт пісень.

Деякі пані, розігріті ігристими винами та затишною сімейною атмосферою, навіть рвалися самі заспівати улюблену пісеньку.

Розважати гостей покликали співачку Мар’яну

Під чарівну музику, келихи шампанського та п’янкого вина гості щебетали та ділилися останніми плітками і новинами на ринку нерухомості.

Найбільш непосидючим пропонували зіграти в інтерактивні квести завдяки панелям Touch Wall, та на час зібрати на мапі квартал "Новопечерські Липки".

Під музику і з келихами шампанського чи вина гості ділилися останніми плітками... і новинами на ринку нерухомості

Жінкам пропонували зіграти в інтерактивні квести завдяки панелям Touch Wall, та на час зібрати на мапі квартал "Новопечерські Липки"

Молодики, які бігали поміж яскраво освітлених кубів-столів, постійно зваблювали жіночок смачними стравами. Встояти перед усміхненими парубками та вишуканою їжею не змогла жодна.

Особливо до смаку прекрасним половинкам прийшлися тропічні фрукти та ягоди, які дами зрошували у шоколадних фонтанчиках.

Чоловіки зваблювали жінок смачними стравами

Встояти перед усміхненими парубками та вишуканою їжею не змогла жодна

Після кожного виступу співачки Мар’яни серед жінок розігрувалися приємні подарунки: романтична вечеря у затишному ресторані на двох, набір професійних келихів для смакування вин, похід у SPA салон та інші цікаві та необхідні речі.

А ще серед жінок розігрувалися приємні подарунки

Завершилося свято жіночої краси та весни вже далеко за північ та дуже приємно для присутніх дам. Кожна гостя отримала гарний подарунок від "Новопечерських Липок" та головне відчула, що вона найгарніша, найвродливіша та найжаданіша у світі жінка.

За матеріалами прес-служби "Новопечерських Липок"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів