"ВІА Гра" у панчохах згадала про романтиків і міжстатеву дружбу

29 березня 2011, 10:20

Минулої неділі у столиці відбувся концерт, присвячений 10-му ювілею тріо "ВІА Гра". Напередодні цієї події в інтернеті пожвавилися різноманітні чутки навколо дівчат.

То казали, що Альбіна Джанабаєва з гурту іде, то екс-солістці групи Свєті Лободі пророкували пологи на сцені. А днями журналісти бульварних видань "офіційно розлучили" Валерія Меладзе з його дружиною – ясна річ, щоб же ж співак міг спокійно кохатись з тією ж Джанабаєвою.

Втім, наразі найреалістичнішою подією, яка сталася у нещодавньому минулому, була фотосесія за участю нинішніх солісток тріо. Надія Мейхер, Альбіна Джанабаєва і Єва Бушміна знялися у грайливій фотосесії і розповіли історії зі свого життя.

"ВІА Гру" потягнуло на романтику і теплі спогади

Так, Джанабаєвій згадався друг, з яким вони познайомилися за часів її студентства, а потім втратили зв'язок на цілих п'ять років. Поновилася дружба зовсім випадково:


"Було таке відчуття, що між нами не було тих п'яти років розлуки. Несподівано для себе ми з'ясували, що за ці роки наші долі складалися за схожими сценаріями: в обох з'явилися сім'ї, народилися сини, причому з різницею у два місяці, і ще багато якихось дивних збігів", - ділиться рудоволоса співачка з "Viva! Украина".

Джанабаєва розповіла, як дізналася про міжстатеву дружбу

"Відтоді ми постійно на зв'язку. Він допомагає мені порадами і справами... Я дуже люблю згадувати нашу з ним історію... Так я дізналася, що дружба між чоловіком і жінкою існує", - каже Альбіна.

Єва Бушміна натомість розповіла про одного зі своїх прихильників, який одного разу, оминувши охорону, несподівано піднявся на сцену:

"Ми стоїмо з дівчатками ошелешені. Адже у нас охорона біля сцени, вони під час виступу нікого не пропускають. Та й не кожен зважиться вийти перед публікою квіти подарувати, взяти автограф. А тут ніхто навіть припустити не міг, що цей тихоня подолає свою сором‘язливість і зробить такий вчинок. Він просто обрав мету, підійшов, поцілував і спустився назад до зали... Так я дізналася, що кожен чоловік може бути сміливим".

Бушміну розчулив прихильник

Водночас романтична Мейхер розповіла, як "дізналася що у серці кожного чоловіка живе романтик". Співачка згадала історію про одну італійську пару, яка посварилася, але потім хлопець прийшов до дівчини з квітами та повітряними кульками і, під її вікном, почав освідчуватися їй у коханні.

А Мейхер зачепив романтичний італієць

"З нескінченного потоку італійських слів я розбираю лише незліченні ti amo, bellezza і perdonami. Серце дівчини відтає, і вона робить хлопцю знак: піднімайся, мовляв. Не знаю, чи склалося у них далі..." – згадує розчулена Мейхер.

Фото "Viva! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів