Дочка екс-міністра Тимошенко закосила під Муті, а зять - під Челентано. ВІДЕО

8 червня 2011, 20:57

Для колишнього міністра соціальної політики і праці Людмили Денисової 2010-ий рік був витратним. За рік жінка видала заміж обох своїх очок - Олену та Олександру.

Та й в інтернеті слідом за відеороликом з весілля в стилі "Аліса у Дивокраї", з‘явився міні-фільм під назвою "Приборкання норовливих", присвячений вже старшій дочці Денисової та її старшому зятю.

Зйомки "Приборкання норовливих" за версією Денисових були приурочені до весілля Олени Денисової. Якщо вірити ролику, старша донька а екс-міністра взяла шлюб 10-го вересня 2010-го року. Її чоловіком став юрист на ім‘я Дмитро Титаренко.

Олена Денисова, вона ж тепер Олена Титаренко, у минулому очолювала Держінспекцію з контролю за цінами в Криму. Нині вона є гендиректором ТОВ "Гуру медіа груп", засновником газети "События", пише сайт "Крым.Комментарии".


Чоловік старшої дочки Людмили Денисової Дмитро Титаренко не лише працює юристом і має приватну практику, а й веде юридичну рубрику "Событиях".

Головні ролі у "Приборканні норовливих" грають самі молодята. А Людмилі Денисовій випала роль другого плану.

За сюжетом фільму, Олена й Діма - сусіди, і Дмитро наважується зробити дівчині пропозицію.

Окрім того, у ролику, як і в оригінальному фільмі за участю італійських зірок Адріано Челентано та Орнелли Муті, є кілька пікантних сцен.

Наприклад, пара зупиняється на заправці, Дмитро не помічає, що на Олені гарна сукня і заявляє, що йому байдуже - одягнена вона чи ні. У відповідь на це Олена задирає сукню і демонструє те, що під спідницею, і йому, і співробітникові заправки.

А завершується ролик легендарною сценою з фільму: Титаренко, вдаючи з себе Челентано, з розбігу застрибує у ліжко до дочки Людмили Денисової, яка манить його пальчиком.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

За словами екс-міністра Денисової, ролик для її старшої доньки знімали три дні, "діти самі брали участь у розробці сценарію". Заодно жінка похвалила роботу продакшн-студії, яка займалася зйомкою передвесільного ролика для Титаренків.

"Мені подобається їхня робота, там - першокласні фахівці, ми співпрацювали з ним і на одному, і на другому весіллі дочок, рекомендую цю студію своїм друзям... Я не люблю відео, яке роблять абияк. Адже хочеться, щоб діти пам'ятали про це, щоб було приємно дивитися. У нашому випадку - все чудово, робота над роликом "Приборкання норовливих", саме відео залишиться у пам'яті, фільм є у наших друзів, ми показували його на весіллі", - сказала екс-міністр Кабміну Юлії Тимошенко "Сегодня".

"А зараз пишуть, що моя дочка знялася в якихось пікантних сценах ... Це невігластво! Все спохабили!" - обурюється Денисова дотепам журналістів, які встигли написати про весілля її дочок.

До речі, за словами старшої доньки Денисової, Олени Титаренко, "Приборкання норовливих" - передвесільний подарунок батьків нареченого і нареченої.

"Моїй сестрі, яка зіграла весілля у стилі "Аліси в країні чудес" більше підходить саме така тематика - це її улюблена казка, вона хотіла її реалізувати на весіллі. А нам з Дімою, нашим характерам, більше підходить "Приборкання норовливих": що він мене приборкував, що я його приборкувала", - пояснила Олена.

Як запевнила старша донька колишнього міністра, вартість відео їй невідома:

"Я не знаю, скільки коштували зйомки. Сценарій писали співробітники продакшн-студії, але ми вносили коригування. Зйомки проходили в Криму: у Сімферополі, у Бахчисарайському районі, ще десь - вже не пам'ятаю, діло ж було минулого літа".

За словами VIP-доньки, продакшн-студія просила дозвіл, щоб розмістити ролик на своєму сайті. Та й як зізнався її чоловік Дмитро, подружжя не хотіло афішувати ролик, незважаючи на пропозиції преси дати інтерв'ю про весілля.

"Та й зараз не хочеться давати цю інформацію. Фірма, що знімала ролик, дуже просила нас дозволити опублікувати відео, казали, що у них вийшла одна з найкращих робіт. Я не розумію, з чого галас навколо фільму?!", - сказав лишень старший зять Людмили Денисової.

ДИВІТЬСЯ "ПРИБОРКАННЯ НОРОВЛИВИХ" У МАЛЮНКАХ:

Старша донька екс-міністра Денисової захотіла весільний фільм у стилі "Приборкання норовливих". За сюжетом відео, майбутні молодята - сусіди
Юрист Дмитро Титаренко зважуєтсья освідчитися міністерській доні Олені Денисовій за допомогою бесіди із собакою
Спершу Олена нічого не підозрює
Але марафет наводить
Та й так, що в Діми очі на лоба вилазять
Людмилі Денисовій дісталася епізодична роль
На заправці донька Денисової задерла спідницю
Весілля було призначене на 10 вересня 2010-го року
А далі були романтичні пригоди
Перші синці
Перші "підстави"
І спроби "витверезити" знахабнілого чоловіка
Олена Денисова в образі Орнелли Муті
А Титаренко - такий собі бліденький Челентано

Відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів