Лорак показала дочку і оголосила її ім'я. ФОТО. ВІДЕО

14 червня 2011, 18:11

14 червня співачку Ані Лорак з дочкою виписали з пологового будинку додому. Забирати дружину додому приїхав чоловік зірки Мурат Налчаджиоглу. Окрім того, Лорак оголосила, як назве доньку.

Як раніше писав ТаблоID, донька пари з'явилася на світ 9-го червня. Чоловік співачки Мурат був присутній при пологах і першим взяв на руки новонароджену.

Кароліна з чоловіком вже дійшли згоди стосовно імені дочки, пишуть "Факти".

"Ми з Муратом вирішили назвати нашу доньку Софія", - повідомила Ані Лорак.


Лорак виписалася з пологового
І вперше показала дочку - Софію

Нагадаємо, за словами турецького бізнесмена, вони з Кароліною одночасно подумали про одне й те саме ім‘я для своєї крихітки. Раніше ж повідомлялося, що ім‘я у дитини буде інтернаціональним.

"Я дивлюся на неї і плачу від щастя ", - зізналася Кароліна.

Забирати зіркову породіллю приїхав її турецький чоловік

"Усім жінкам, які народжують природним шляхом, треба ставити пам'ятник за життя. Я поки почуваюся не дуже добре, але результат вартий того, щоб терпіти будь-які муки", - впевнена співачка.

Також Ані зізналася, що її світогляд після пологів кардинально змінився. Та й пологи Кароліну не злякали.

"Зупинятися на одній дитині ми не збираємося і за кілька років сподіваємося знову повернутися у цей пологовий будинок", - заявила співачка, пише газета.

Щоправда, у відеосюжетах з-під пологового можна почути, як Лорак, порадившись з Муратом, каже, що наразі і цієї доні достатньо.

Пологи Кароліну не злякали
І незабаром у Софійки Налчаджиоглу буде брат або сестра

Між іншим, усупереч будь-яким прогнозам новоспечені батьки не стали приховувати личко своєї доні. Кароліна з Муратом показали дівчинку журналістам під клінікою, де народжувала зірка.

Фото "ТСН"

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото "E-motion"

Відео "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів