Лорак народжувала з Муратом, а вітання приймає її батько

10 червня 2011, 12:27

Чоловік співачки Ані Лорак був з нею під час пологів. Новонароджена донька пари та сама зіркова породілля почуваються чудово, а батько Ані Лорак приймає вітання.

Як повідомлялося, 9-го червня о 22.50 співачка Ані Лорак вперше стала мамою.

За інформацією "Сегодня", Кароліна народжувала самотужки. Пологи буцімто пройшли легко. За інформацією сайту IVONA, у співачки були дуже болючі перейми.

За чутками, у Лорак були дуже болісні перейми, але пологи пройшли легко

У пологовий Лорак не хотіла їхати заздалегідь. Тож вирушила туди, вже коли почалися перейми. Народжувала Ані у приватній клініці, де пологи коштують буцімто не менше 50 тисяч гривень. Там же 9-го квітня з'явилася на світ донька співачки Світлани Лободи Євангеліна.


За наявною інформацією, чоловік співачки Мурат був присутній під час пологів, щоб підтримати дружину.

Даючи коментар журналісту по телефону, Мурат обмовився, що Кароліна годувала новонароджену донечку грудьми.

"У нас все чудово! Мама почувається відмінно, донька - теж, вже їсть. Додому - поки не знаємо коли, напевно, за пару днів", - сказав Мурат Налчаджиоглу.

Мурат: "У нас все чудово! Мама почувається відмінно, донька - теж, вже їсть..."

Нагадаємо, донька подружжя народилася вагою 3290 грамів і зростом 52 сантиметри.

Як стверджує сайт "Life News", Кароліна вже нібито навіть дала свій перший коментар після пологів.

"Ми з чоловіком шалено раді! Зараз я буду відпочивати, а вже вранці зможу поділитися своїм щастям з рідними і близькими. Дякую лікарям, які допомогли мені", - буцімто сказала співачка.

Батьки Кароліни Куєк на побачення з онучкою приїдуть до Києва з Чернівців трохи пізніше.

У Лорак тепер є донька донька - вагою 3290 грамів і зростом 52 сантиметри

"От тільки з роботи вирвуся - і відразу приїду. Щойно Кароліна народила, мені зателефонувала її помічниця. Потім ми і з Муратом зв'язалися. А наступного дня зранку думав написати їй смс-ку, щоб почитала, щойно прокинеться. Тільки почав писати - а вона вже й сама мені передзвонила!" - сказав батько співачки Мирослав Іванович.

"Донька дуже щаслива, добре почувається. А я тут теж вітання приймаю, вулицею спокійно пройти не можу, всі вітають, бажають доньці й онучці здоров'я..," - похвалився радощами батько Ані Лорак.

Як і колега по сцені Світлана Лобода, Ані планує годувати свою дочку грудьми якомога довше:

"Звісно ж, я дитинці хочу дати максимум тепла, її імунну систему зберегти і закласти фундамент, щоб вона не хворіла", - ділилася співачка.

Лорак хоче двох дітей, тож Мурату нема чого розслаблятися

На сцену співачка планує повернутися вже наприкінці липня - напочатку серпня. Хоча чи надовго - невідомо. Адже Кароліна якось натякала на те, що хотіла б мати більш як одну дитину.

"Тому що одна, мені здається, егоїст. А коли двоє, має бути відчуття, що з кимось потрібно поділитися шматочком хлібця... Вчитися віддавати", - пояснювала Лорак.

Нагадаємо, все найнеобхідніше для маляти Кароліна зібрала заздалегідь - всілякі льолі, все з натуральних тканин, щоб шви нічого не дряпали.

Фото Delfi, "Life News", "E-motion" та фото прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів