Азаров мацав перці й жалівся на онука за варениками

3 серпня 2011, 13:40

Прем'єр Микола Азаров на Вінниччині пригощався варениками й пиріжками і жалівся на онука.

У вівторок Азаров із робочим візитом прилетів до Вінниці державним літаком, який йому надали з міністерства. Приземлився він в аеропорту Гавришівка. А звідти спецавтобусом із затемненими вікнами приїхав у село Василівку Тиврівського району.

При цьому, як пише "Gazeta.ua", ще вранці працівники дорожньої служби косили траву на узбіччі дороги до Гнівані. А асфальтоукладальні машини накладали латки на дорозі. Водночас вздовж усієї траси стояли дорожні патрулі. А від села Селище до Вінниці за 15 кілометрів утворився затор з легковиків і автобусів.

До Василівки Азаров приїхав об 11 годині. Тут він відкрив комплекс для зберігання фруктів та овочів і встиг погостити у місцевих мешканців.


За годину до приїзду міліція перевіряла каналізаційні люки, які знаходяться на території сховища. Працівників виводили на подвір'я. Гендиректор Гачай Сафієв навіть звернувся до працівників із закликом "посміхатися, ніяких лишніх розмов, питань".

Як пише "Українська правда", під час відвідин комплексу Азаров погодився на запрошення Валентини Горик з сусіднього села Сутиски заїхати до неї додому.

"Обійшов все її обійстя. Побачив, що вона мурує пічку. Каже, що свою обкладає кафелем. Його онук не слухається. В комп'ютері сидить часами. Вгощала варениками, пиріжками та узваром. Півгодини cпілкувалися", - розповів сільський голова Леонід Дідух.

Азаров на Вінниччину прилетів держлітаком, а для нього й дороги латали, й на узбіччі траву косили
Миколі Яновичу продемонстрували сільську овочеву гордість
Деякі екземпляри цієї "гордості" він навіть помацав й у руках покрутив
А тоді ще й в гості до селян зайшов
За варениками, узваром і пиріжками Азаров жалівся на неслухняного онука
До слова, на Вінниччину Микола Янович їздив комплекс для зберігання фруктів та овочів відкривати
Судячи із зубатої посмішки прем'єра, вояж вдався на славу

Фото з сайту Урядовий портал

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів