Білик змінила колір волосся і випустить презервативи

26 серпня 2011, 11:44

Співачка Ірина Білик змінила імідж і вирішила випускати презервативи.

Білик зняла кліп на пісню "Девочка". Зйомки відео тривали два дні. Спершу знімали у мальовничій місцині під Києвом. А на другий день перемістилися на закритий стратегічно важливий об'єкт Трипільської ТЕС, стверджує прес-служба Mamamusic.

"Оскільки пісня про стосунки, кохання, то і кліп буде гарним, пристрасним і зовсім новим для нашого шоу-бізнесу", - пообіцяла Білик.

Під час зйомки однієї з найбільш складних сцен у кліпі Білик довелося вистояти три години в холодній воді під пронизливим вітром.


Головним героєм, режисером і стилістом кліпу став Аслан Ахмадов. Цей режисер, стиліст і фотограф відомий своєю співпрацею з Людмилою Гурченко, а також чутками про роман із Білик.

Аслан не тільки розробив сюжетну лінію кліпу, а й запропонував Ірі новий стиль. До речі, у кліпі Білик змінила колір волосся - вона стала брюнеткою.

Робоча група Білик особливо пишається ще й співпрацею з оператором Владом Опельянцем. Російський кінооператор працював над такими картинами, як "Статський радник", "12", "Стомлені сонцем - 2". Окрім того, Влад і раніше працював з Іриною Білик над кліпом на пісню "Навсегда".

У кліпі є ще один головний герой - собака породи Кона Корса на прізвисько Басмач. З ним Ірина познайомилася у Ніцці. Він спеціально прибув на зйомку на приватному літаку кращого друга співачки.

Як повідомляється, прем'єра кліпу Ірини Білик на пісню "Девочка" відбудеться на початку вересня одночасно в Україні та Росії.

Крім того, повідомляється, що Ірина Білик запускає серію рекламної продукції - нові листівки, футболки, значки, а також презервативи "Девочка".

Фото прес-служби Mamamusic

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів