Тарута чекала на весілля майже 2 роки. ФОТО молодят

2 вересня 2011, 14:19
Племінниця Тарути та її бойфренд

Родичка олігарха Тарути та її наречений, які от-от набудуть статус подружжя, вчаться у Лондоні і разом майже два роки.

Племінниця одного з найбагатших людей України, олігарха Сергія Тарути от-от розслабиться. Ірина Тарута, яка засиділася у дівках до 32 років, днями виходить заміж.

Нагадаємо, Іра - старша донька Олександра Тарути, який є старшим братом мільярдера Сергія Тарути. Як відомо, статки останнього український "Forbes" оцінив у $694 мільйонів.

ТаблоIDу вдалося дізнатися, хто саме став зятем Тарути-старшого.


Раніше повідомлялося лише, що Ірина вийде заміж за "успішного бізнесмена, родом із Західної України".

А от на сторінці жіночки у соцмережі Facebook зазначено, що Іра заручена із Тарасом Кадуком. Окрім того, у якості річниці зазначена дата 16 грудня 2009 року. Тобто пара разом вже майже два роки.

Племінниця одного з найбагатших людей України, олігарха Сергія Тарути - Ірина
А от і наречений Іри Тарути - Тарас Кадук

Зі сторінок Ірини і Тараса у Фейсбуку можна також дізнатися дещо про їхнє становлення. Зокрема, стає зрозумілим, чому, за чутками, після весілля VIP-подружжя поїде жити до Англії.

У Facebook Тарути вказано, що у 2004-му році вона випустилася з London School of Economics (Лондонська школа економіки). Тут же значиться університет Royal Holloway, University of London. Водночас вказано, що Ірина вчилася на магістратурі в Imperial College London та отримала диплом MBA у 2009-му році.

Тепер роботодавцем Тарути значиться Metalloyd Ltd, що у Лондоні. Також на сторінці нареченої можна побачити чимало світлин із її подорожей та відпочинку з друзями та сім‘єю, зокрема з батьками і сестрою.

Водночас Facebook Тараса Кадука менш красномовний. Там лишень зазначено, що у 2009-му році хлопець випустився з Гаазької школи готельного менеджменту Hotelschool The Hague. А наразі, якщо вірити сторінці Кадука у Вконтакте, він є студентом магістратури European Business School London, де вивчає маркетинг.

Нагадаємо, масштабне весілля Тарути і Кадука призначене на 3 вересня. Воно відбудеться на території славнозвісного комплексу "Айвазовський" у Партеніті, що належить дядькові нареченої Сергію Таруті.

Племінниця олігарха Сергія Тарути і старша дочка Олександра Тарути Ірина
Іра любить подорожувати
32-річна наречена буває серйозною
Але буває Тарута і до бембиків веселою
А так Іра їсть
Ірина Тарута з сім'єю: батьком Олександром Тарутою, мамою та сестрою Анею, яка вже встигла вийти заміж і народити
Родичі олігарха Сергія Тарути

Фото з Facebook Ірини Тарути та Facebook Тараса Кадука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів