У Тарути в Криму знову гулятимуть весілля

1 вересня 2011, 11:37

Брат олігарха Сергія Тарути Олександр видасть дочку заміж в пансіонаті, де виступали Дженніфер Лопес та Елтон Джон. Молодята та їхні гості погуляють на березі моря в "Айвазовському".

Сім'я українського мільярдера і співвласника корпорації "Індустріальний союз Донбасу" Сергія Тарути гулятиме весілля, пише "Сегодня".

У суботу 3-го вересня у старшого брата Тарути Олександра виходить заміж старша дочка. Нареченою буде 32-річна Ірина. Обранець жіночки - "успішний бізнесмен, родом із Західної України".

Тож у Криму, на території лікувально-оздоровчого комплексу "Айвазовський" два місяці ударно готувалися до важливої події.


Брат олігарха Сергія Тарути видає дочку заміж там, де трусила попою Лопес
32-річна племінниця Сергія Тарути Іра відгуляє весілля у Криму

Як розповіли газеті в оточенні родини Тарути, після весілля молоді, швидше за все, поїдуть жити до Англії.

До речі, молодша дочка Олександра Тарути, Анна Олександрівна, вже вийшла заміж і народила хлопчика. Малюка назвали на честь дідуся Сашком.

Інформацію про сімейне свято Тарут також підтвердив екс-виконавчий директор "ІСД" Олександр Пилипенко.

"Цієї суботи там буде весілля, але не у дочки Сергія Тарути. А у кого саме - я не буду уточнювати", - сказав чоловік.

Пансіонат закрили приблизно до 10-го вересня, а підготовка до весілля триває от уже 2 місяці

31-го серпня до опівдня в "Айвазовському", що належить Сергію Таруті, закрили всі ворота. За словами одного з охоронців, пансіонат закрився "орієнтовно до 10-го вересня".

Зараз у кінці набережної пансіонату близько сотні людей закінчують роботу над двоповерховим павільйоном, де погуляють молодята і гості. Конструкцію засклили особливо міцним склом і драпірують тканиною з квітковим малюнком. Над залом підвісили десятки круглих білих ліхтарів.

Із закритої садової ділянки привозять декоративні квіти і пальми. Неподалік стоять скульптури "під мармур".

Територію пасіонату прикрашають скульптурами "під мармур"
Гості гулятимуть у двоповерховому павільйоні

Одруження Ірини Тарути проходитиме на верхній терасі, звідки відкривається вид на море. Вже завершують укладання настилу, фарбують у білий колір кована арка, під яку встануть молоді.

Конструкцію засклили і драпірують тканиною, а над залом підвісили десятки круглих білих ліхтарів
Вже фарбують у білий колір арку для молодят

Як відомо, серія грандіозних гулянок на території "Айвазовського" почалася зі святкування 50-річного ювілею Віталія Гайдука. У нього, влітку 2007-го року головними зірками вечора були Хосе Каррерас і Сара Брайтман.

Через рік, у 2008-му, там же своє 70-річчя відзначав екс-президент Леонід Кучма, якого Пукач назвав одним із замовників вбивства журналіста Георгія Гонгадзе. У Кучми крім зірок російської та української естради на концерті відзначився друг сім'ї Віктора Пінчука - сер Елтон Джон.

А в липні цього року фурор у Партеніті вчинили іноземці. На весілля сина узбецького олігарха Азама Асланова прибула суперзірка з США Дженніфер Лопес з російським Басковим на розігріві.

Фото Сегодня" та "Фокуса"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів