Армія краси Personnage на варті вашої зовнішності

15 вересня 2011, 13:30

У середу 14-го вересня пройшла презентація нового стильного салону краси "Personnage студiя краси".

Це повноцінний, добре укомплектований, сучасний салон краси. Тут персональний індивідуальний підхід до кожного, звідси і назва "Personnage".

Для багатьох людей відвідування салону - це своєрідний вид відпочинку, спосіб розслабитися, скинути напругу, що накопичилася, і втому, оновити тіло і повернути гармонію душі.

Ми це добре розуміємо, тому пропонуємо вам не тільки широкий перелік спеціалізованих послуг.


Сюди входять не лише перукарські послуги, косметологія обличчя та тіла, візаж, нігтьовий сервіс, різні масажі, але і супутній сервіс, а головне, просту людську привітність.

Колектив Personnage

Якщо ви прийдете трохи раніше призначеного часу, вам обов'язково запропонують випити чай або чашечку гарячої кави, посадять на м'який диван у нашій зоні очікування, де ви зможете погортати модний журнал або подивитися телевізор у комфортній і затишній обстановці.

Якщо ж ви поспішаєте на важливу зустріч, в аеропорт або просто на побачення - наші майстри обслужать вас спокійно і швидко, без зайвих запитань.

Анна Піскунова - власниця студії краси Personnage

Якщо ви розгублені й не знаєте, яку стрижку зробити або просто хочете змінити свій імідж - наші досвідчені креативні фахівці підберуть вам саме такий стиль і образ, який найкращим чином вам підходить.


Якщо ви хочете усамітнитися від сторонніх очей, для вас є окрема кімната. Там вам зможуть надати одну або кілька послуг одночасно.

Наші майстри працюють у команді: у вас всього одна година, і ви хочете укладку та манікюр? Ми це зробимо!

Нас цінують за розуміння і професіоналізм, тому серед наших клієнтів багато зірок і селебрітіз. Крім того, безсумнівно, вас приємно здивують наші ціни.

Вся наша робота незмінним чином супроводжується доброзичливим ставленням до вас і теплими посмішками у будь-якій ситуації, бажанням зрозуміти і допомогти.

Валерія Feliz власниця модного бутіка, клієнт Personnage
Світлана Нумеріцкая - кліент Personnage
Юля Бондаренко и Чернуха Анна - клієнти Personnage

У вашому розпорядженні так само бутік елітної косметики з догляду за шкірою і волоссям відомих світових брендів: Dr. Grandel, Goldwell, Dessange, Holly land, Peggy Sage, Nail Tek.

Всю останню інформацію про салон можна відстежити за адресою www.personnage.com.ua

Юля Бондаренко з подругою
Катерина Кардаш - клієнт Personnage
Олена Борисова та Анна Піскунова
Тетяна Харькова
Олена Борисова
Кліент Personnage
Керівник Personnage Тетяна Харькова

За інформацією "Personnage студiя краси"

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів