Ступка у 70 став вождем за гроші Фірташа і сина Януковича

10 жовтня 2011, 13:21

Днями вітчизняний актор Богдан Ступка помпезно відзначив своє 70-річчя. На сцені театру імені Івана Франка ювіляр влаштував творчій вечір та приміряв на себе різні ролі.

Театралізована вистава "Концерт № 70 від Ступки", головним героєм якого був іменинник, стало фінальним акордом у циклі творчих вечорів, приурочених до ювілею артиста.

Гучне шоу було проспонсоване сином президента Віктором Януковичем та олігархом Дмитром Фірташем, про що Ступка не забув наголосити зі сцени.

Концерт супроводжував джазовий оркестр. Відкрив його своїм виступом ювіляр. Він заспівав англійською пісню американського джазмена Луї Армстронга. Сам сидів за барабанами.


"Все наше життя - суцільна імпровізація, а значить, все наше життя - це джаз", - сказав Богдан Сильвестрович на початку виступу.

Сидячи за барабанами, Богдан Ступка приймав численні вітання, розділяючи їх ударами по тарілках.

Ювіляра, якій офіційно святкує день народження 27-го серпня, в юності і молодості зіграли його онук Дмитро й син Остап. Син Ступки першим вимовив слова подяки і залишився на сцені в якості ведучого вечора. Також вітальні слова на адресу іменинника сказав грузинський режисер Роберт Стуруа.

Також Ступка отримав "віртуальні" привітання від президентів України та Білорусі Віктора Януковича і Олександра Лукашенка. Свої відеопривітання передали російські актори Галина Волчек і Олександр Калягін, Сергій Гармаш, Валерій Золотухін та Михайло Швидкой, Леонід Ярмольник, Костянтин Райкін і багато інших.

"Богдан Ступка зумів виростити врожай із зерен свого таланту, які дав йому Господь Бог", - сказав Геннадій Хазанов

Свої джазові композиції акторові присвятили Олег Скрипка, вокальна група "Піккардійська терція". А актори рідних для Богдана Ступки театрів імені Заньковецької у Львові та київського імені Франка, яких ювіляр ласкаво називав "заньківчани" і "франківці", влаштували для ювіляра і його гостей справжній капусник.

Наприкінці вистави знову був джаз: актори театру Франка заспівали пісню, яку для ювіляра написав Юрій Рибчинський на музику Луї Армстронга "What A Wonderful World".

Олег Скрипка привітав Богдана Ступку з ювілєєм
Іменинник зіграв на барабанах
І приміряв образ вождя
Онук Богдана Ступки Дмитро грав свого зіркового дідуся в юності
Син ювіляра Остап Ступка дозволяв собі запальні танці
НУНСівець В'ячеслав Кириленко з дружиною
Телеведучий Дмитро Гордон підкотив до театру імені Франка
Рестораторка Маргарита Січкар (ліворуч) примостилася до кінопродюсера Олега Кохана
Віктор Янукович-молодший так само як і мама любить ходити до театру?
Ступка став 70-річним ще 27-го серпня
Були на вечері ювіляра глава Київської міської держадміністрації Олександр Попов (по центру) та міністр культури Михайло Кулиняк (крайній праворуч)
Вітя Янукович плескав у долоні стоячи

Фото прес-служби компанії "Сота Сінема Груп" та Gazeta.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів