Руслану повалили на підлогу перед шоу Анастейші. ВІДЕО

31 жовтня 2011, 17:07

Минулої суботи у Львові відкрили останній стадіон до Євро-2012. Також подієвим став виступ на шоу поп-зірки зі світовим ім‘ям Anastacia.

Урочистості розпочалися приблизно з 20-хвилинною затримкою, пише "Комсомольська правда в Україні".

Перед відкриттям на сцену вийшла вітчизняна співачка Руслана Лижичко. Вона провела з глядачами невеличкий майстер-клас - як треба буде підтанцьовувати і підспівувати, коли вона виконає свою танцювальну кричалку "Давай, грай!".

Руслана на відкритті стадіону у Львові проводила майстер-клас
І зображала... павучка?

Її співачка написала спеціально до відкриття "Арени Львів" і вже назвала своєрідним гімном усіх українських вболівальників.


До слова, Руслану після виступу в буквальному сенсі слова збили з ніг. Після завершення виступу потік танцюристів, поспішаючи покинути сцену, ненавмисно штовхнув Лижичко. В результаті Руслана впала на підлогу, пише "Сегодня". Проте зірка "Євробачення-2004" швидко піднялася і покинула поле стадіону.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Що стосується самого відкриття, то, кажуть, шоу і театральне дійство було масовим і яскравим. У ньому взяли участь близько 2000 танцюристів, 90% з яких - не професіонали, а волонтери. До речі, наймолодшому з них - 7 років, найстаршому - близько 60.

Тематика шоу - зародження і розвиток Львова. Тут були і покровитель Львова Георгій, і лемки, і гуцули, і бойки. Все в колоритних національних костюмах. Потім були пожежі, під час яких Львів не раз горів, набіги татар і турків, які спустошували місто практично повністю. Був і король Данило Галицький на троні, який врятував і відродив древній Львів. Артисти в танці показали його коронацію.

У шоу до відкриття взяли участь близько 2000 танцюристів

Також ведучі свята провели екскурс в історію Львова і спортивних досягнень.

Як стверджує видання, відкриття львівського стадіону обійшлося без офіційних і пафосних промов політиків та перших осіб держави. Президент Віктор Янукович на відкриття не приїхав. Не було і гімну України.

З глядацької трибуни за подіями спостерігав лише віце-прем'єр Борис Колесніков. Він якраз і сказав, що цього разу право виступу віддали дітям.

Своєрідним сюрпризом для гостей свята став цирковий номер артистів з Франції. Це була казкова композиція з гігантськими надувними маріонетками - драконом, ящіркою та... жінкою-мутантом.

А артисти з Франції привезли у Львів надувну жінку-мутанта...
...і драконів

Але найбільш довгоочікуваним для глядачів став концерт Анастейші.

Під час 50-хвилинного виступу зірки тисячі танцюючих львів'ян перевіряли трибуни на міцність.

У цілому шоу тривало близько двох годин і закінчилося грандіозним салютом.

Анастейша вдруге приїхала в Україну
Під співи зірки львів'яни гоцали майже годину

Фото Олега Батрака "E-motion"

Відео "Вголос"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів