Кароль судитиметься за свої інтимні фото?

Середа, 21 грудня 2011, 13:42

В інтернеті спливли фотознімки з приватного архіву співачки Тіни Кароль. На одних фото зірка жадібно запихається салатом, на інших пітніє з гантелями, ще на якихось - видніється оголений волохатий торс чоловіка Тіни Євгена Огіра...

Фото з телефону Тіни Кароль, не призначені для широкого загалу, опублікувало у соцмережі та на своєму сайті видання "Блік-Секрет".

Як ідеться у супровідній статті до фото, співачка чи то загубила свій iPhone, чи то його в неї вкрали. Згодом якась недоброзичлива людина буцімто продала світлини з зіркового дівайса редакції.

Як зазначає прес-служба Тіни Кароль, телефон Кароль був втрачений у вересні цього року. Як припускають представники артистки, аксесуар зірки просто вкрали.

До речі, прес-служба артистки оперативно відреагувала на появу в інтернеті її приватних фотографій і поспішила розіслати заяву для ЗМІ,

У своєму зверненні люди Кароль наголосили, що засуджують і публікацію, і її автора, а також вважають оприлюднення "вкрадених знімків" аморальним.

Причому публікація буденних фотографій Тіни з її приватної "мобільної галереї" настільки зачепила і співачку, і її прес-службу, що вони думають про те, аби судитися із жовтим виданням.

 В інтернеті спливли фотознімки з приватного архіву Тіни Кароль
 На одному з фото видно, як Тіна запихається салатом
 Втім, спортом співачка, якщо вірити знімкам з її телефону, теж не нехтує
 Кароль пітніє у спортзалі з гантелями
 І відтискається у трусикоподібних шортах на стільцях
 А ще качає прес догори ногами
 Є серед "вкрадених фото" і серія знімків Тіни з її чоловіком-продюсером Женею Огіром. На одній зі світлин подружжя, здається, лежить ледь не оголеними. Принаймні видно оголений торс Огіра
 Кароль інколи експериментує з зачісками. Якось це сталося через Путіна...
 Весільні розваги
 Обручки
 
 Огір - фокусник
 Маленкьий син Кароль Веніамін любить солодощі
 Хоча пельменями Вєня теж, схоже, не гребує
 Супер-Вєня
 
 Тіна з малюком без фотошопу
 А це, імовірно, той самий балакучий інтелігент, папуга Аркаша, який будить вранці всю сім'ю і городить усілякі нісенітниці: "Ти - курка", "Чо ти кричиш?", "Полундра!", "Їж борщ!"
Сонна серія 
Фактично рімейк на казку "Спляча красуня"
 
 

Фото взято зі сторінки "Блік-Секрет" у Facebook


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів