Не-бабка Кароль боялася вагітності, а тепер гарячкує з чоловіком

8 вересня 2010, 13:18
Тіна Кароль не вважає себе старою бабцею, водить сина Веніаміна до школи і робить ремонт у заміському будинку зі своїм чоловіком-продюсером Євгеном Огіром.

Про це співачка розповіла в інтерв‘ю журналу "Домашний очаг".

"Те, що я з характером - це точно. Але ж і Огір також не без характеру! Якби ми обоє були безхребетними, то навряд чи б зацікавили одне одного", - розповідає Кароль про характер своїх стосунків із чоловіком-продюсером.

Кароль з Огіром обоє рябоє

"Звісно, у нас бувають суперечки, я свою лінію гну, Женя - свою. Можемо, як у класичному італійському варіанті, погарячкувати, посваритися! Ух, пристрасті киплять!" - зізнається співачка.

Як впевнена Тіна, саме у суперечці завжди знаходиться компроміс або істина.


Між іншим, тепер у подружжя є можливості і приводи для суперечок. Огір з Кароль досі роблять ремонт у заміському будинку. Це їхній перший будинок, тож парочка вкладає у нього як душу, так і купу "бабла".

Тіна, якщо треба, і погарячкувати-посваритися може з чоловіком

"Ремонт - больова точка! Робимо його, робимо... Женя, мені здається, вже й зовсім доведений до такої межі, що вже не відчуває жодних ілюзій і сентиментів. Регулярно буває на будівництві, розмовляє з робітниками, практично планерки проводить. Але завжди каже: хто сходить з дистанції, той нічого не отримує. Щодня мені це каже. Я киваю", - зізнається співачка.

Ремонт у будинку Кароль триває вже рік. Послугами дизайнерів Тіна з Євгеном у цілому не користувалися. Фахівців залучали лише до локальних об'єктів - наприклад, для дизайну комину або сходів. В усьому іншому пара покладалися на свій смак.

Також співачка розповідає, що стала повноцінною після народження сина. Нагадаємо, у листопаді Веніаміну буде вже 2 роки. Хлопчик росте бешкетником, енергійним і зовсім некапризним.

Кароль з чоловіком вже рік роблять ремонт у своєму великому будинку

"У нас Вєня з одного року вже до школи ходить, ну, до такої спеціальної, ясельної. Це не зовсім садок, там тільки заняття", - розповідає зіркова матуся.

"Він разом з іншими дітками малює, ліпить всілякі скульптурки смішні з пластиліну, складає конструктор. Це програма дитячого розвитку, і мені здається, чим раніше дитина почне вчитися, тим краще", - каже співачка, додаючи, що зараз уся їхня квартира завалена всілякими "виробами" сина.

Як каже Кароль, вона сама дуже рано почала читати і вдячна своїй мамі за те, що та її навчала, рано віддала на англійську, на той же вокал: "Це правильно, потрібно допомагати дитині розкритися з усіх сторін".

Кумедно, але як зізнається Кароль, під час вагітності її дуже лякала перерва у кар'єрі:

"Навіть не перерва у кар'єрі лякала, а той обсяг складнощів, які зазвичай виникають у молодих мам. І йдеться навіть не про думки, ой, яка я товста; лякала та увагу, яку мені потрібно буде приділяти дитині - а чи зможу я, а чи по силах мені, а як же все інше, до чого я так звикла? При цьому ще потрібно повертатися у форму і багато працювати".

Тіна вже водить 2-річного сина до школи

"Я боялася, але не збиралася здаватися. Я ніколи не пасувала перед своїми страхами. Я просто сказала собі: так, дорогенька, працювати доведеться ще більше, відмовитися від чогось теж, але це така ціна за право мати дитину, і вона не може ставати на одні ваги з її першою посмішкою, з першими кроками, словами, вчинками", - ділиться думками Кароль.

"І ви знаєте, я абсолютно упевнена в тому, що стати матір'ю - це один із самих розумних, усвідомлених і правильних вчинків у моєму житті", - заявляє співачка через два роки після народження сина.

А ще Тіна різко відреагувала на запитання, чи не боїться вона злякати шанувальників зміною іміджу або репертуару.

"Я не бабця, я молода дівчина і роблю музику, яка у першу чергу подобається мені. Я не ставлю собі за мету підкорити лише якусь одну певну аудиторію. Світ, тенденції, музика змінюється, і я змінююся разом з нею", - каже Тіна.

"Я не бабця"

Власне, Кароль, як вона запевняє, усвідомлює, що не може подобатися усім від пісні до пісні. Але, як вірить співачка, на кожне "не подобається" завжди буде інше "подобається".

Фото надані прес-службою співачки, а також фото "Дусі", "Комсомольської правди в Україні" , "Сегодня" та "DailyUA"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів