Лобода в Австрії пережила лавину і чкурнула у Штати

12 січня 2012, 11:03

На цих зимових канікулах співачка Світлана Лобода зі "спадковими губами" пережила лавину в Альпах і помчала в Америку на роботу.

Різдвяні канікули Світлана Лобода та її команда провели в Ішглі. Цей гірськолижний курорт, нагадаємо, розташований на кордоні Австрії та Швейцарії, у федеральній землі Тіроль.

На австрійський курорт Лободу запросили із сольним концертом, повідомляє її прес-служба.

Вільний час в австрійських Альпах Свєта воліла проводити на свіжому повітрі. Артистка каталася на лижах і ласувала зі своєю командою у затишних місцевих ресторанчиках.


Свєта Лобода відпочила в Австрії
Полетіла артистка на гірськолижний курорт Ішгль

А відразу після свого концерту екс-"ВІА-Гра" збиралася вилетіти до Лос-Анджелесу. Там Лобода планувала працювати над новим альбомом.

Втім, планам Свєти завадила снігова лавина, яка заблокувала всі виїзди з міста. Як відомо, початок січня ознаменувався рясними снігопадами у Європі.

Організатори навіть спробували викликати гелікоптер, щоб вчасно доставити Лободу в аеропорт. Але у зв'язку з погодними умовами гвинтокрилу відмовили у місці для посадки.

Лише наступного дня, щойно було розблоковано першу трасу, Свєта негайно чкурнула у Цюріх. А звідти артистка першим же рейсом вилетіла у США.

Відпочивала Лобода зі своєю командою
І цивільний чоловік Андрій Цар був поруч
В Ішглі Свєта раділа снігу
Каталася на лижах
Дихала морозним повітрям
І наїдалася у ресторанах з друзями

Фото прес-служби Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів