Тігіпко пообідав з бомжами

Понеділок, 30 січня 2012, 17:45

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко вирішив змінити імідж. З супермена-Рембо він спробував перетворитися на добру, але зголоднілу, Фею з Попелюшки.

Тігіпко навідався до пункту обігріву бездомних і перекусив у компанії бомжів. У соцмережах тим часом вже активно обговорюють витончений піар "співчутливого міністра".

Віце-прем'єр міністр - міністр соціальної політики Сергій Тігіпко відвідав пункт обігріву у місті Бровари Київської області, пише "Дело". Відбулося це, правильно, можна сказати напередодні виборів.

Як запевнив Тігіпко вже в наметі Червоного хреста, у Броварах він був з іншого приводу і вирішив "за одно" відвідати пункт обігріву та побачити і "перевірити, як це все працює".

"Я бачу, що дворазове харчування є... Сало на столі, каша, чай на столі - найголовніше", - виголосив вголос Тігіпко.

При цьому на фото з обігрівального намету можна помітити не лише кашу, сало, хліб і бублики. Тут також стояли пляшечки газованого солодкого напою кока-коли, якою навряд чи когось обігрієш чи нагодуєш і яка більше скидалась на елемент показухи.

При цьому Тігіпко, імовірно, бажаючи наочно продемонструвати, що "він з народом", сів за стіл із бездомними - поїсти. Віце-прем'єр скуштував кашу (не чорна ікра з ресторану - але їстівна, судячи з виразу обличчя), випив чаю, побажав усім смачного і пішов.

Віце-прем'єр Сергій Тігіпко вирішив навідатися у пункт обігріву в Броварах
 Під час візиту урядовця до намету, там оібгрівалися двоє бездомних, а от охочих побачити це видовище було значно більше
 А от як могла зігріти бомжів кока-кола - взагалі питання

 Довелося Тігіпку на власному шлунку випробувати майстерність кухарів з "пункту обігріву"

 Каша, кажете... Ех... це тобі не чорна ікра
Мишенята плакали, кололися, але продовжували їсти кактус
 Цікаво, що доки у бездомних кількість каші у тарілці залишалася приблизно такою, як і на початку трапези, Тігіпко вже перейшов до "чайної церемонії"
 Як подейкують у соцмережах, Сергій Леонідович заради піару і шлунок свій не пошкодує

Фото з Facebook Сергія Тігіпка


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів