Тігіпко роздягнувся, щоб бути як Путін чи Обама?

26 червня 2009, 14:21
Нинішні президентські перегони обіцяють бути цікавими. Зовсім не свята трійця Ющенко-Тимошенко-Янукович, нинішній спікер Верховної Ради Литвин, колишній - Яценюк, Богословська, Гриценко, імовірно традиційний комуніст Симоненко...

Зокрема конкуренція вже розпалилася між двома кандидатами у президенти - чинним мером Леонідом Черновецьким та екс-головою Нацбанку Сергієм Тігіпком.

Так, Сергій Леонідович вже розпочав свої перегони. Правда, особливо оригінальним не був - слідом за Черновецьким він роздягся на людях, потряс біцепсами-трицепсами і показав спітнілий торс.

Так в Одесі підтягувався Тігіпко
А так мер Черновецький доводив, що він не псих

Нещодавно екс-керівник передвиборного штабу Януковича Тігіпко навідався в Одесу-маму. Там, за традицією, він годину приділив своєму коханому тілу.

Спершу Тігіпко пітнів на Алеї Здоров‘я, яка проходить по всьому тамтешньому узбережжю. А після "трусци", оголивши мальовничий торс із пишним волосяним поростом, попрямував на спортмайданчик.


Там він фактично повторив вибрик Черновецького: повідтискався, попідтягувався, та ще й біцепси-трицепси-трапеції-крила підкачав на брусах. А бажаючі могли помилуватися голими плечима, грудьми та спиною 49-річного мена.

Просто таки сосками назустріч сонцю
Не лише птахів можна порівнювати за "розмахом крил"

Власне, сімейству Тігіпків взагалі спорт до вподоби. Вони і відпочивають спортивно: футбол, сноуборд і таке інше. Колись у молодості банкір довго займався спортивним орієнтуванням - все бігав лісами. А окреме місце в його історії займає штанга.

Екс-радник Тимошенко і підтягувався
І на брусах пітнів

І відтискався. Цікаво, чи досидить Тігіпко до кінця ЦІЄЇ кампанії. Бо під час останньої він, будучи ще одруженим, покинув Януковича заради симпатичної білявки

За часів студентства, тобто років 30 тому, Тігіпко з хлопцями з гуртожитку поїхав у Тюмень. Там, за надану допомогу йому презентували штангу. Хотіли вручити якусь бритву абощо, але він випросив. Врешті, залізяку Тігіпко з хлопцями потягом перевіз до свого клубу у Дніпропетровськ, де вона і досі "в оберті".

А ще з молодості Тігіпко має ніжні почуття до заліза
Еротика по-чоловічому. Знімайте мене, знімайте!

Нагадаємо, минулого тижня Тігіпко залишив посаду радника прем‘єрки, співголови Ради інвесторів при Кабміні, голови правління "Сведбанку" та посаду віце-президента асоціації "Український кредитно-банківський союз". І все заради того, щоб опинитися там, де зараз Віктор Ющенко.

Причому дружина Тігіпка свого чоловіка підтримує як у поверненні в політику, так і у спортивних симпатіях. У пари, нагадаємо, на двох четверо дітей - правда, не всі спільні, найменшому - немає ще й року.

Путін показував свої груди журналістам, вже коли був президентом Росії
Та й Барак Обама свої принади виставив напоказ, коли був вже своїм у Білому домі

Одним словом, у космічного Черновецького з‘явився реальний конкурент-"повторюшка" - такий весь із себе сімейний і спортивний. Правда, Леонід Михайлович свої тілесні принади людям демонстрував, аби довести, що він не псих... Цікаво, хто роздягнеться наступним.

Фото джерел ТаблоID, а також фото Reuters i "Weekly Standard"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів