Могилевська запаслася кубинським ромом

Субота, 11 лютого 2012, 15:22

Співачка Наталя Могилевська повернулася з Куби із купою вражень, ромом і сигарами.

"Прилетіла ... Куба лірбе форевер! Це була найкраща відпустка у моєму житті", - повідомила Могилевська на своїй сторінці у "Live Journal".

"Подорожувала на машині, велосипедах, возах та конях. Ночувала у старих готелях і будинках простих кубинців. Слухала записи кубинського оркестру 57 року, читала Хемінгуея, закушуючи "гумовою" куркою і свіжовиловленими креветками, якщо пощастить)", - поділилася співачка враженнями від поїздки.

Додому Наталя повернулася не з пустими руками.

"Я привезла дивовижну картину з міста галерей Тринідаду, якій я посміхаюся просто вранці ось вже третій день. Привезла нову пісню і, звісно, сигари і ром своїм друзям і партнерам", - зауважила вона.

"Описати, що таке Куба, неможливо. Скажу лише, що я потрапила у дитинство наших батьків і відчула себе реальним героєм комедії "3 +2", на якій багато хто виріс. (Саундтрек був таким самим))" – додала Могилевська.

За словами Наталі, найкраще про Кубу сказав її друг у своєму до неї листі. Правда, послання від друга Могилевська прочитала, вже коли прилетіла – "оскільки на Кубі немає інтернету" -, і розплакалася.

Далі Могилевська переповіла зміст листа:

"Прошу тебе менше покладатися на гідів. Просто закрий очі і перенесися у піонерське дитинство. Згадай атмосферу Радянського Союзу з його неквапливим спокійним життям, яке нікуди не поспішає".

Коли ти була маленькою дівчинкою, яка раділа морозиву, новій сукні або новій іграшці. Коли тричі на день був сніданок, обід і вечеря. Коли ти видиралася на дах, і маленьке містечко внизу здавалося найбільшим на Землі. Згадай час, коли ти вірила в дива, і все найкраще і найвартісніше у твоєму житті ще попереду".

А на своїй сторінці у соцмережі Facebook Могилевська виклала підбірку світлин зі свого кубинського відпочинку.

На Кубі Могилевська відшукала славнозвісну тамтешню бабцю, з якою майже чотири роки тому фотографувалася і Лобода
 На думку співачки, кубинський відпочинок став найкращою відпусткою у її житті
А на своїй сторінці у соцмережі Могилевська виклала світлини з подорожі
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Фото Facebook Могилевської


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів