Лобода: Я приношу свої легені в жертву

12 березня 2012, 13:23

Співачка Світлана Лобода вирішила спробувати себе в якості акторки. Щоправда, наразі Свєти вистачило тільки на короткометражку.

Лобода презентувала повну версію короткометражки за своєю участю "Жінка-злочинниця", повідомляє PR by YULA.

Світлана взяла участь у зйомках короткометражного кіно. Фільм зі Свєтою був знятий у жанрі саспенс за мотивами музичного твору "Облака" ("Хмари").

Лобода вирішила спробувати себе в якості акторки. Наразі її вистачило тільки на короткометражку
Кіно знімали у жанрі саспенс

Знімали кіно у маргінальних районах Майямі. А режисером і оператором короткометражки виступив Володимир Шкляревський.


Лейтмотивом фільму став твір XIX-го століття під назвою "Жінка, злочинниця і повія". У цій роботі італійського тюремного лікаря-психіатра Чезаре Ломброзо розкривається тема злочину на ґрунті пристрасті. І на перше місце автор ставить не сам злочин, а особистість злочинця.

"Прочитавши твір Cesare Lombroso, я довгий час перебувала під враженням, після чого народилася ідея втілити образ жінки, дикої і непередбачуваної у своїх думках і вчинках", - каже Лобода.

Без оголення на камеру Свєта була б не Свєта

"Вона запалює життя, немов сигарету і вдихає отруєне повітря, як останню любов. Ми використовуємо сигарету як художній прийом, щоб показати всю повноту відчаю й безвиході героїні. А будучи абсолютним некурцем, я протягом семи знімальних днів приношу свої легені у жертву мистецтву", - похвалилася своїм "подвигом" молода матуся Лобода.

Молода матуся Лобода заради кіно тиждень не випускала сигарету з рук

Зйомки короткометражки "Жінка-злочинниця" спочатку були заплановані на три дні, але затягнулися на тиждень. Кажуть, Свєті навіть довелося скасувати заплановані концерти.

Але процес настільки захопив всю знімальну групу і саму співачку, що вони повністю занурилися в атмосферу пристрасті та її найнесподіваніших наслідків.

Зйомки короткометражки спочатку були заплановані на три дні, але затягнулися на тиждень
"Жінка-злочинниця" засмоктала Свєту

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото PR by YULA

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів