Дружина Медведчука вдарилася в ностальгію

1 квітня 2012, 22:59

Дружина екс-глави адміністрації президента при Кучмі, Оксана Марченко як може підтримує чоловіка у передвиборчий час. Кохана політика Віктора Медведчука, який нині активно пише пости у соцмережах, показала журналістам фото з сімейного альбому.

"А це 1974 рік. Мені виповнився рік, і вся родина вирушила фотографуватися", - каже Марченко "Viva! Украина". На світлині при цьому зображені мама Тетяна Григорівна, тато Михайло Андрійович, сестри Оксана і Діана.

Батьки та сестри Марченко

Наступною була шкільна фотокартка Оксани.

"О, це я в першому класі! У школі була відмінницею. Хоча з поведінкою бували проблеми", - каже нині популярна телеведуча..


Марченко в 1-му класі

А з новорічним знімком у Марченко пов‘язані окремі спогади.

"У мене в цей час було запалення легенів. Але я була настільки відповідальною дитиною, що вблагала батьків відпустити мене на цей "утрєннік". Я була його ведучою і знала, що не можу нікого підвести", - каже вона про фото, де стоїть поруч із старшою сестрою.

Оксана цей Новий рік досі пам'ятає

Далі Марченко показала світлину зі свого весілля із качком Медведчуком.

"Наш з Віктором весільний танець. Пам'ятаю, стояв дуже тихий день. Вітру не було, природа ніби завмерла..." – кометує вона зображення.

Наступною була світлина, на якій дочці Медведчука і Марченко Даші 6 місяців. За словами Оксани, це був один з перших" виходів у світ" її доньки.

Дочці Медведчука і Марченко Даші 6 місяців

Ще одне фото з дітьми – із Дашею та старшим сином Марченко Богданом.

"Щовечора ми намагаємося обговорити все, що відбулося за день. Вони розповідають про свої шкільні справи, свої дитячі, але такі важливі для них проблеми, ми радимося і ділимося враженнями один з одним", - запевняє жінка.

Телеведуча зі своїм сином Богданом і донькою Дашею

Фото з особистого архіву Марченко з сайту "Viva! Украина"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів