Колега Віті Януковича відгуляв іменини з Табачником

3 квітня 2012, 15:43

Соратник президентського сина Віктора Януковича Андрій Пінчук виклав у соцмережу фотографії зі своєї вечірки.

Голова громадської організації "Молоді регіони", заступником якого є не завжди тверезий Вітя Янукович, похвалився своїм днем народженням.

Показати, як пройшли святкування його іменин, Андрій Пінчук вирішив в альбомі у Facebook.

Зі світлин, що їх виклав регіонал, зрозуміло, що гуляв іменинник не надто скромно. Вітати Пінчука прийшли і міністр культури Михайло Кулиняк, і міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.


Також на свято Пінчука заявилася співачка Ірина Білик, яка все ще шукає собі супутника життя, і "циганський табір" Петра Чорного.

Зауважимо, що світлини у соцмережу регіонал виклав 3-го квітня, хоча днем народження Андрія Пінчука значиться дата 26 січня 1980 року.

Голова "Молодих регіонів" Андрій Пінчук похвалився, як його вітали з днем народження
Міністр освіти і науки Дмитро Табачник, судячи з фото, притарабанив Пінчуку картину. Причому імовірно, що йдеться про пейзаж інкрустований бурштином
Міністр культури Михайло Кулиняк заспівав з іменинником в караоке? Він може
На фото зі святкувань, на жаль, не видно Віті Януковича. Натомість є інший заступник Пінчука - Віктор Корж (другий праворуч)
І всі ж тягли Андрію подарунки. Хто більший - той і крутіший
Співачка Ірина Білик завітала на іменини серця регіонала. От тільки Пінчук то вже одружений, тому хочеться сподіватися, що холостячка Білик за цей корпоративчик хоч гроші отримала
Частковий тезко іменинника - скульптор Олег Пінчук - теж притяг картину. Не Ван Гог, звісно, але приємно
Для іменинника заспівав "циганський табір" Петра Чорного
Найсмачнішим подарунком з-поміж усіх Андрій Пінчук назвав цей торт. А от один із його дописувачів у соцмережі на це зазначив: "РиГГіАналам всю країну з‘їсти не вдасться - поперек горла встане:) Побачимо, що вам в жовтні Кулиняк заспіває :)"

Фото з Facebook Андрія Пінчука

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів