"Міс Україна-2012" Жиронкіна мріє про більші груди. ВІДЕО

3 квітня 2012, 18:02

Нова "Міс Україна" на весь 2012-ий рік Каріна Жиронкіна поїхала з дому в 13 років, розмовляє російською і, схоже, не впевнена, чи є в неї бойфренд, чи ні.

Це стає зрозумілим із тих коментарів, що їх 20-річна харків'янка дала "ТСН. Особливе", "E-motion" та "Комсомольській правді в Україні".

За словами Жиронкіної, на конкурсі краси вона почувалася "однією з найкращих". Хоча власне тіло ідеальним "Міс Україна-2012", схоже, назвати не може.

"Груди хотіла би трошки більші. Але в цілому, у мене немає якихось комплексів з приводу своїх грудей. У мене груди невеликі", - поділилася вона.


"Міс Україна-2012" Каріна Жиронкіна хотіл б мати бюст побільше

В цілому ж змагання на найкрасивішу українку Каріна називає стресовими.

"Це були два тижні стресу, реально було важко... Хотілося до мами, щоб мама обійняла і сказала: дитинко, все буде добре, все закінчилося", - зазначила вона.

І це при тому, що Жиронкіна ще підлітком ув‘язалася в модельний бізнес.

"З дому я поїхала в 13 років", - сказала вона про свій від‘їзд у Таїланд, де почала працювати моделлю.

"З 13 років. Я працювала моделлю в країнах Європи та Азії. Зараз мої параметри - 87-61-91, зріст 177 сантиметрів", - зазначила вона.

Каріна має параметри 87-61-91 при зрості 177 сантиметрів

До речі, у дитинстві, за словами дівчини, вона теж не була красунею і хлопці на неї не задивлялися.

До слова, про хлопців. На запитання, чи є у неї бойфренд, Каріна відповіла неоднозначно і загадково:

"Ну, можливо".

Відповідно, виникли запитання: 1 - Чи бойфренд знає про те, що він лише "можливо, бойфренд"? 2 - Чи бойфренд той справді бойфренд, а не, скажімо, гьорлфренд? 3 - А може, Каріна просто не пам‘ятає, є в неї той бойфренд чи таки немає. Адже весь цей конкурс - такий стрес, такий стрес... тут про що хочеш забути можна.

Каріна, здається, сама не знає, чи вона з кимось зустрічаєтсья чи ні
Жиронкіна визнає, що у дитинстві не була красунею

Натомість на запитання про заможного покровителя новоспечена "Міс Україна-2012" відповіла чіткіше.

"Можу сказати, що багатого спонсора в мене немає. Мій тато працює у сфері будівництва, мама - майстер манікюру в салоні краси", - запевнила Жиронкіна.

Та й, за словами дівчини, на конкурсах краси вона чоловіка не шукає.

"Ну найближчі роки три я не планую виходити заміж, заводити дітей. Передусім для мене кар‘єра..." - заявила міс.

"Міс Україна-2012": Багатого спонсора в мене немає
Тато міски працює "у сфері будівництва", а мама - майстер манікюру

Втім, поки що дівчина не може чітко сказати, ким хоче стати у майбутньому.

"Поки що я не можу точно визначитися, чим хочу займатися і що мені потрібно в житті. Навчаюся на заочному відділенні в Харківській академії дизайну та мистецтв", - повідомила вона. Хоча є інформація, буцімто Жиронкіна збирається у дизайнери інтер'єрів.

Також Жиронкіна стверджує, що знає три мови, серед яких російська, українська та англійська. Але на питання знімальної групи німецького телебачення - англійською Каріна відповісти не змогла.

"Мені комфортніше говорити російською мовою. Я англійську знаю досить таки поверхово. Моя рідна мова – російська", - спробувала виправдатися міска.

Каріна навчається на заочному відділенні у Харківській академії дизайну та мистецтв
Ким буде - ще не вирішила

Що цікаво, іншому виданню Каріна заявила, що англійською володіє "досить непогано", та ще й китайською щось сказати може.

"Досить непогано її (англійську) знаю. До речі, навіть китайською знаю деякі слова, адже я півроку прожила в Азії. Сподіваюся, на конкурсі в Китаї мені це теж допоможе!" - обмовилася вона.

Свого часу Жиронкіна півроку пропрацювала моделлю у Китаї. А оскільки 19-го серпня їй належить брати участь в конкурсі "Міс Світу", який пройде в китайському місті Ордос, то дівчині буде простіше адаптуватися до ситуації.

"Я в Китаї майже своя", - розсміялася "Міс Україна-2012".

"Міс Україна-2012": "Я в Китаї майже своя"

Каріна запевнила, що до участі у "Міс Світу" спробує підготуватися якнайкраще. Хоча і зараз, за її словами, вона постійно стежить за фігурою.

"І ще - стежитиму за собою, за харчуванням, за фігурою. Хоча я й так роблю це регулярно - ходжу на танці, в басейн, займаюся фітнесом і не їм на ніч", - зауважила вона.

А ще Жиронкіна, якщо їй вірити, любить читати. От і зараз, наприклад, перечитує Віктора Пелевіна "Покоління Пі".

Нагадаємо, Каріну Жиронкіну з Харкова було обрано найкрасивішою українкою у фіналі конкурсу краси "Міс Україна-2012", який пройшов 31-го березня цього року.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото з сайтів Art Shine та сторінки Каріни Жиронкіної в Одноклассники.ру

Відео "ТСН. Особливе"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів