На "Міс Україна 2012" потрусили дупами і наплутали з трофеями

2 квітня 2012, 13:17

31-го березня у Національній Опері обрали "Міс Україну-2012". Там пройшов фінал популярного конкурсу краси, у якому взяли участь 27 конкурсанток з усієї України.

Ведучими б‘юті-змагань були російські шоумени Іван Ургант, Гарік Мартіросян, Сергій Свєтлаков та Олександр Цекало. Їхню чоловічу компанію розбавила "Віце-міс Швейцарія" Ксенія Чумічова.

Фнал конкурсу "Міс Україна-2012" вели російські шоумени Олександр Цекало, Сергій Свєтлаков, Іван Ургант та Гарік Мартіросян
Їхню чоловічу компанію розбавила "Віце-міс Швейцарія" Ксенія Чумічова

До складу журі конкурсу увійшли: ізраїльська модель та екс-подружка Леонардо ДіКапріо Бар Рафаеллі, дружина віце-прем'єра Вікторія Тігіпко, телеведучий Олег Панюта, власник англійського ювелірного дому Максим Арцинович, президент "Міс Україна" Сергій Матяш і та сама російська модель Ксенія Чумічова.

Шоу, режисером якого виступила хореограф Олена Коляденко, було поділено на три частини.


Перший вихід 27 конкурсанток був поставлений у стилі кориди. Дівчата, вдягнені на іспанський манер, дефілювали під арію Кармен.

Перший вихід 27 конкурсанток відбувся під арію Кармен
Майбутня "Міс Україна-2012" Каріна Жиронкіна

Культурну паузу після першого виходу місок заповнила загадкова, м'яко сказано, для пересічного українця молдавська зірка Дан Балан. Задоволення таке собі, але жіночки в нього на підтанцьовках повеселили публіку тим, як трясли сідницями - ніби та Шакіра.

Зірок цього року на конкурс привезли трусити дупами аж з Молдови

Традиційно найцікавіший етап конкурсу – вихід у купальниках – був поставлений у стилі східного танцю.

Дівчата продемонстрували фігури у бірюзових купальниках і навіть незграбно намагалися імітувати екзотичні танцювальні па.

Традиційно найцікавіший етап конкурсу – вихід у купальниках. Дефіле було поставлено у стилі східного танцю

Конкурсантки демонстрували фігури у бірюзових купальниках

Ліворуч - майбутня "найгарніша українка"

Наступну "перебивку" заповнив вітчизняний балет "Freedom". Танцюристи влаштували на сцені якийсь шал - зі стільцями, криками та екстравагантними танцювальнмии рухами.

Балет "Freedom" влаштував на сцені шалені викрутаси

Зауважимо, саме вихід в купальниках визначив півфіналісток конкурсу.

Ними стали Каріна Жиронкіна (№4), Олена Кодиця (№5), Дар‘я Царюк (№8), Маргарита Іващенко (№15), Олена Марцинок (№16), Ольга Рубанова (№17), Альона Гурская (№19), Тетяна Прокопчук (№20), Галина Загородня (№23), Юлія Бевцик (№24), Богдана Приймак (№25), Наталія Дунич (№27).

Конкурсантки виходили на сцену навіть в образі маленьких лебедів

Після виходу дівчат у вечірніх сукнях журі відібрало 6-х фіналісток. Серед них залишилися Жиронкіна (№4), Іващенко (№15), Марцинок (№16), Рубанова (№17), Гурская (№19) і Дунич (№27).

І тут розпочалося найцікавіше. Конкурсантки вражали своєю кмітливістю і дотепністю, відповідаючи на запитання зіркових ведучих вечора. Як і завжди, не обійшлося без перлів.

Каріна Жиронкіна, як і інші фіналістки конкурсу, дефілювала у вечірній сукні від дизайнера Катерини Шаховської
Олена Марцинок (№ 16) і Маргарита Іващенко (№15)

Так, наприклад, Олена Марцинок (№ 16) на запитання, на що вона готова піти заради перемоги у конкурсі, не змогла відповісти навіть з другої спроби.

Для Маргарити Іващенко (№15), ідеалом жіночої краси виявилася актриса Моніка Белуччі, а от найбільш негарною дівчина назвала російську співачку Жанну Агузарову.

Каріна Жиронкіна (№4) на запитання, яка найбільша біда людства, відповіла: "Мені здається, біда є, і найбільша біда – це втрата близьких". Водночас на запитання, чи є на землі щастя, дівчина відповіла: "Я думаю, щастя нам приносять близькі люди найбільше".

Після того, як зала вибухнула сміхом, Гарік Мартіросян запропонував своїм колегам бути менш цинічними у запитаннях.

Далі Альона Гурская (№19) на запитання, чому зірок називають зірками, сказала: "Я думаю, що люди, які досягають чогось, піднімаються все вище і вище у своїх досягненнях, тому їх називають зірками".

Ольга Рубанова (№17) на запитання, яку роль у кіно вона хотіла б зіграти, відповіла – кіллера.

"Ну звичайно, і вбивати близьких учасниці під номером 4", - пожартував Ургант.

Варто зазначити, що серед гостей вечора була співачка Віра Брежнєва та американський репер Akon.

Віра Брежнєва співала про сексі бамбіну та ластівку
А американський репер Akon став ще однією супер-пупер-мега-зіркою

Врешті, як повідомляв ТаблоID, "Міс Україна-2012" стала конкурсантка під номером 4 Каріна Жиронкіна.

До слова, не обійшлося без казусів і при врученні корони переможниці. Для цієї почесної місії на сцену вийшла голова журі Бар Рафаелі. Втім, корону на голову Каріни одяг хлопець, який її виносив.

Привітатися із конкурсантками під кінець вечора вийшла "Міс Україна-2011" Ярослава Куряча
Спеціальна гостя вечора, екс-коханка ДіКапріо Бар Рафаелі у чорному брючному костюмі мала одягти корону головної красуні на переможницю конкурсу
Але не так склалося, як гадалося. Замість Бар Каріну Жиронкіну "коронував" нікому не відомий молодик, який виніс ту корону на сцену

Нагадаємо також, що "1-ою віце-міс" стала Ольга Рубанова (№17), "2-ою віце-міс" - Маргарита Іващенко (№15), а "3-ою віце-міс" - Наталія Дунич (№27). Альону Гурскую (№19) назвали "Міс фото", а Юлія Гершун (№12) стала "Найкращою моделлю". Принаймні так оголосили титули і дівчат ведучі.

Що цікаво, під час "роздачі слонів" накладка вийшла не лише з короною переможниці.

Так, без своєї міні-корони залишилася і "Перша віце-міска". Імовірно, аби не образити Олю Рубанову остаточно, на неї натягнули стрічку "Міс Україна 2012", тоді як сама Каріна Жиронкіна залишилася без стрічки, в самій короні.

Перші красуні України - хто без корони, хто без стрічки

"2-а віце-міс" Маргарита Іващенко та "3-я віце-міс" Наталія Дунич

"Міс фото" Альона Гурская та "1-а віце-міс" Ольга Рубанова

А після завершення конкурсу, як водиться, було проведено прес-конференцію за участю переможниці "Міс Україна".

Свою стрічку переможниці Жиронкіна одягла вже тільки на прес-конференції. Але спину так і не випрямила
Це - обличчя найгарнішої українки...
Дівчатам поміняли стрічки, але корону першій віце-місці так і не видали

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів