Як екс-Кульбаба накренилася у Греції

16 травня 2012, 14:03

Колишнє кохання регіонала Щербаня, Валерія Крук у квітні освіжилася у Греції. Разом із компанією однодумців тусовщиця, більш відома як Кульбаба, попрямувала підкорювати Кікладські острови.

Лєра Крук взяла участь у грецькій подорожі яхт енної флотилії. Звичайно, не обійшлося і без пригод. Про них екс-Кульбаба згадує просто таки із захватом, пише "Дуся".

"Коли ми припливли у Сіфінос, зрозуміли, що у нашої яхти загубився гвинт. Довелося чекати пором з Афін з новою деталлю. Всі дуже турбувалися, щоб пором ніде не затримався або не зламався, оскільки на нас попереду чекали нові острови й нові пригоди", - розповіла Валерія.

Втім, все обійшлося. А соціальна мережа Facebook поповнилася кількома десятками фотографій із палкою екс-Кульбабою.


Якщо вірити сайту drive2.ru, ціна такої подорожі для Кульбаби обійшлася у 1230 євро. Принаймні такою була вартість мандрівки з особи при розміщенні у двомісній яхтовій каюті.

При цьому, у вартість подорожі вже було включено переліт туди-назад Київ-Афіни-Київ, "тиждень вражень і життя на яхті, всі трансфери, послуги шкіпера на кожній яхті, паливо для яхти, стоянки у маринах, електромотор тощо. Нам залишається тільки разово перед відплиттям - закупити продуктів та напоїв на тиждень (близько 100 євро з людини)".

Екс-Кульбаба з командою однодумців попрямувала до Греції підкорювати Кікладські острови. Фото в аеропорту Афін
Натовп любителів яхт-подорожей мав бути в Афінах 28-го квітня і подорожувати до 5-го травня
Валерія Крук, як і інші любителі пригод з України, Росії та Білорусі, вирішила на тиждень зануритися у світ Егейського моря. Фото під час переходу на Сіфнос
Один із учасників мандрівки і, як видно, компаньйон Лєри по яхті у соцмережі написав: "Ми першими висадилися на Кіфнос і тут же вирушили дивитися його визначні пам'ятки"
Валерія у вечірньому Кіфносі із чоловіком на ім'я Діма
Лєра під час яхтової гонки на Міконос. Крен судна під 45 градусів
Яхта Hanse 540 на відпочинку
А це Крук смалить на барній стійці на Міконосі
Так Лєра попивала неповторне грецьке вино
Так білосніжні 50-футові яхти учасників пригодницької операції виглядали зі сторони
А от під таким прапором ходити в морі, імовірно, було веселіше

Фото телеканалу М1 з сайту "Дусі", а також фото з Facebook Крук та з Facebook Артемія Суріна


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів