Клочкова: Дуже складно побудувати приватне життя

18 травня 2012, 14:00

Плавчиня Яна Клочкова напустила диму довкола своїх стосунків із 26-річним хлопцем-моделлю.

Нагадаємо, кілька разів Клочкова з‘являлася на люди у товаристві симпатичного блондина на ім‘я Павло Земло.

Як з‘ясувалося, Яна та Паша познайомилася більше року тому у соціальних мережах. Парочка спілкувалася лише по інтернету. А познайомилися вони очно в рамках одного з телепроектів ,коли Клочкова запросила Пашу з Харкова на побачення у Київ.

Під час телепобачення Яна зі своїм новим кавалером взяла участь в емоційній фотосесії. А про своїй стосунки із Павлом, Клочкова днями написала у своєму блозі на сайті Ivona.


"Всі ЗМІ негайно охрестили нас новою парою, але ніхто навіть не припустив, що людям може просто комфортно відпочивати без амурних підтекстів. Тим більше, що мені було дуже цікаво побачитися зі старим другом з Харкова".

Окрім того, у своєму пості Яна поскаржилася на тяжку долю публічних людей.

"Дуже складно, будучи публічною персоною, побудувати особисте життя, адже кожен твій супутник одразу стає новим "татом" для Саші або твоїм найбільшим коханням. Такий поворот подій багатьох чоловіків лякає, а багато хто може цим вміло користуватися, забувши про справжні почуття", - зазначила мати-олдиначка Яна.

Нагадаємо, Клочкова виховує сина Олександра від стосунків із грузинським гультіпакою Леваном Ростошвілі. Прізвище дитині Яна дала батькове – Клочков.

"Так ось, з усього я зробила один висновок - для кожного чоловіка, який зустрічається у житті жінки, є своє місце і своя роль, головне, позначити її на самому початку ваших стосунків, щоб не підміняти поняття дружби, любові, прихильності й не вимагати одне від одного того, чого спочатку бути не повинно", - написала Яна.

"Друг повинен залишатися другом, приятель приятелем, а от єдиний супутник по життю він ним був і залишається, просто ще не прийшов час вам знайти одне одного", - резюмувала вона.

Плавчиня Яна Клочкова напустила диму довкола своїх стосунків із 26-річним хлопцем-моделлю
Харківський мачо, київська краля та рвані колготи під час фотосету
Це, мабуть, Паша не хоче брати Яну заміж
Або хоче
Клочкову не зрозуміти
Хто опинився у Яни під кабулком? Друг чи "тато для Саші"?

Фото прес-служби каналу "1+1"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів