Дружина Льовочкіна задумалася про життя

Середа, 30 травня 2012, 19:01

Дружина глави Адміністрації президента Зінаїда Ліхачова знову виставляється.

В рамках паралельної програми першої Київської бієнале сучасного мистецтва "Арсенале" відбулася прем'єра арт-відео дружини Сергія Льовочкіна.

Про це повідомляє прес-служба Центру сучасного мистецтва М17. Саме там у п‘ятницю 25-го травня відбулася прем'єра проекту Ліхачової.

Дружина Льовочкіна, як відомо, з головою поринула в мистецтво. Наразі Зінаїда Ліхачова представила так званий відео-арт "Трансформація".

"Задумом Зінаїди Ліхачової стало народження життя. Життя як одвічного руху сьогодні і завжди. Її філософське сприйняття відбувається через чорний і білий кольори. Кольори обрядів перевтілень, які продовжують одне одного, але ніколи не повторюють", - йдеться у релізі до проекту Ліхачової.

У своєму проекті Зіна сконцентрувалася на трьох кольорах, трьох контрастних жіночих станах, відображених у художніх сукнях..

"Цнотливість білого, строгість чорного і пристрасність червоного образу - це триєдиний сенс істини початку і закінчення", - стверджується у релізі до проекту дружини Льовочкіна.

Також у п‘ятницю у тому ж таки центрі сучасного мистецтва відбулося відкриття виставки Тетяни Галочкіної "Повернення світла".

На презентацію завітали радниця президента Ганна Герман, міністр палива та енергетики Юрій Бойко з дружиною та свекор телеведучої Марії Єфросиніної Зураб Хромаєв.

Міністр палива та енергетики Юрій Бойко
Радниця президента Ганна Герман та дружина міністра Бойка 

Мистецька дружина глави АП Льовочкіна Зінаїда Ліхачова і композитор її відео-арту Макс Чорний 

Посол Грузії Григол Катамадзе та свекор Маші Єфросиніної, перший віце-президент Федерації баскетболу Зураб Хромаєв 

 

Фото надані прес-службою ЦСМ М-17


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Дружина Льовочкіна вчилася впізнавати ознаки гомосексуальності?

На презентації у Києві Дарек Блассберг поділився з модницями порадами з книги про те, коли носити "уггі", як правильно "соціалізуватися за допомогою алкоголю", і як розгледіти ознаки гомосексуальності, а також роздав автографи всім охочим.
Останні матеріали
Більше матеріалів