Повалій освідчилася Пшонці. ВІДЕО

6 червня 2012, 17:40

Генпрокурор Віктор Пшонка влаштував свято для свого рідного села Сєргєєвка, що під Краматорськом.

Про це пише місцевий сайт "Общежитие Online".

У вівторок 5-го червня на святі у Сергєєвці побували сам генеральний прокурор, губернатор Донецької області Андрій Шишацький, міністр культури України Михайло Кулиняк і гості на рівні мерів околишніх міст.

Генпрокурор Пшонка влаштував гулянку в рідному селі Сєргєєвка

На святковому концерті виступили: ВІА "Здраствуй, пісня!" (Москва), заслужений артист України Володимир Квасниця, заслужений і народний артист країни Василь Зінкевич, а головною зіркою сільського свята стала Таїсія Повалій.


Повалій, до речі, вголос заявила, що вона Пшонку дуже любить як людину і як чоловіка.

Як відзначає автор матеріалу, село Пшонки на тлі інших навколишніх справляє враження шокуюче нетутешнього добробуту. Тут практично цілі дороги, шикарний Будинок культури, діючий жіночий монастир.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

За Будинком культури – чудове спортивне поле з просторими трибунами. Причому, як стверджують селяни, усе це робиться за рахунок особистих коштів генпрокурора.

Пшонка, користуючись візитом у Донецьку область, вирішив улаштувати землякам свято.

На спортивному полі в лічені години виросла професійна сцена з потужним звуком і підсвічуванням. Відразу розгорнулася виїзна торгівля пивом-солодощами-кульками. Постали диво-біотуалети.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Візит найвищого столичного гостя був обставлений всіма атрибутами події надзвичайної важливості. Сергєєвку наводнили співробітники служб охорони всіх мастей – даішники, міліціонери і рятувальники МНС перебували у повній бойовій готовності.

Сам Пшонка, пише автор, тримався просто: сів на сонці, скинув на руки охоронця піджак, і, знай що обіймався та ручкався зі знайомими селянами, що підходили.

Завершилося сільське свято 20-хвилинним світломузичним феєрверком.

Фото та відео з сайту "Общежитие Online"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів