Тігіпко показав, у яких позах ловить кайф з адреналіном. ВІДЕО

15 червня 2012, 13:51

Віце-прем’єр-міністр Сергій Тігіпко, який ліпив жуйку під стіл у Верховній Раді, зізнався, що працездатності йому додає адреналін.

Про це Тігіпко розповів у Миколаєві. Відповідне відео він виклав на своєму каналі у сервісі YouTube.

Тігіпко в Миколаєві прорекламував здоровий спосіб життя. Заодно і попіарився на тренажерах

Сергій Тігіпко, знаний качок Кабміну, любить попрацювати м'язами не лише у приватній спортзалі. Під час поїздки у Миколаїв віце-прем'єр теж знайшов годинку, аби попітніти на тренажерах у компанії моцного тренера.

"Зараз в Миколаєві. Щойно завершив своє щоденне ранкове годинне тренування. Дякую тренеру, який допомагав мені", - написав Сергій Леонідович у своєму мікроблозі Twitter.


Тігіпко демонстрував напругу на обличчі та силу у м'язах

А у відеосюжеті, який Тігіпко виклав у всесвітню мережу, він розповів про те, що підтримувати форму абсолютно не складно.

"Треба просто 5-6 разів на тиждень хвилин по 45, по годині працювати. Незалежно від часу, незалежно від місця розташування. Зараз ми у Миколаєві. Почали о 7.15, сьогодні є трохи часу, 8.30 – годину п‘ятнадцять ми позаймалися", - розповів на камеру він.

Човник Тігіпка

Займатися, за словами мачуватого міністра, можна будь-коли:

"Вранці, вночі можна. Може, навіть це і краще. От я так у такому режимі працюю практично постійно. Якщо вдається попрацювати з тренером, це взагалі чудово. Сьогодні тренер тут витискав з мене все, що міг".

Сергій Леонідович не проти спорту уночі
"Сьогодні тренер тут витискав з мене все, що міг", - запевнив Тігіпко

Як каже Тігіпко, від фізичних навантажень у нього буквально налагоджується життя.

"І одразу форма відновлюється, оптимізм з‘являється, працездатність класна. От я точно знаю, що я без спорту нічого не досягнув би. Тому що це вприскування адреналіну, який ти отримуєш, він дає можливість відновитися нормально, відчути сили і відчути, що практично все можна вирішити, всього можна досягти", - каже він.

"І оце найголовніше. Жаліти себе не треба. Жаліти треба своїх дружин, дочок, мам. Синів не треба і себе точно не треба", - посміхнувся качок Тігіпко.

Тігіпку допомагає вприскування адреналіну

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

До речі, Тігіпко має власну тренажерну залу у себе вдома. Там також іноді тренується та займається йогою його дружина Вікторія.

Фото з Twitter Тігіпка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів