Герман сходила на концерт "з присмаком" Льовочкіна

Середа, 19 вересня 2012, 14:20

У вівторок ввечері було прохолодно. Але радниця президента Віктора Януковича Ганна Герман все ж не сиділа вдома. Разом зі своїм чоловіком Сергієм Германом вона вибралася на концерт.

У Національній філармонії України 18-го вересня відбулася презентація арт-проекту "Мова.Ми". І все б нічого, але й сюди доклало руку президентське оточення.

Так, цей проект позиціонується як співтворчість диригента Кирила Карабиця та "художника Зінаїди Ліхачової". Про це йдеться на сайті самої Ліхачової, тобто дружини глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна.

Як зазначається, у концерті дружина глави АП звертається до людей мовою декоративних образів.

"Концепцію проекту "Мова.Ми" доповнюють оформлення концерту рушниковими інсталяціями й аксесуарами для виконавців, що їх створила Зінаїда Ліхачова, яка виступила в цьому проекті як автор художнього оформлення", - додається у повідомленні на сайті.

А подивитися на творчість жінки Льовочкіна до філармонії цього вечора завітали окрім подружжя Германів міністр культури Михайло Кулиняк, подружка епатажної Ірени Кільчицької лікарка Ольга Богомолець та керівник місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський.

Радниця президента Віктора Януковича з чоловіком завітали у філармонію на концерт, який художньо оформила дружина Льовочкіна
Ганна Герман у туфельках від Chanel і молочному напівпальто несла себе й рукавички, а її чоловік Сергій Герман допомагав дружині із сумочкою, теж від Chanel 
 На презентацію проекту прйишов керівник місцевого організаційного комітету "Євро-2012 Україна" Маркіян Лубківський
 Хутенько перемістилася з прохолодної вулиці до філармонії подружка епатажної Кільчицької Ольга Богомолець 
Окрім подружжя Германів, на вечорі був скрипаль з міністерства Михайло Кулиняк 
 А от дивилися концерт міністр культури та радниця Януковича разом
 А ще 18-го вересня Ліхачова, яка днями хизувалася у соцмережі капцями з ведмежатами, розмістила на своїй сторінці у Facebook коров'ячі рукавиці

Фото Дмитра Амідова, ТаблоID


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Дружина Льовочкіна вчилася впізнавати ознаки гомосексуальності?

На презентації у Києві Дарек Блассберг поділився з модницями порадами з книги про те, коли носити "уггі", як правильно "соціалізуватися за допомогою алкоголю", і як розгледіти ознаки гомосексуальності, а також роздав автографи всім охочим.
Останні матеріали
Більше матеріалів