Дружина Льовочкіна вчилася впізнавати ознаки гомосексуальності?

Вівторок, 24 травня 2011, 13:03

Дружина глави адміністрації президента Сергія Льовочкіна днями пішла за порадами до чужого чоловіка. Зінаїда Ліхачова відвідала презентацію книги для дуже сучасних леді.

Днями столичні модниці мали можливість отримати відповіді на найгостріші питання стилю від справжнього гуру - Дарека Блассберга. Редактор одночасно кількох культових журналів, Блассберг презентував у Києві свою нову книгу.

У 2008 році Бласберг став редактором книги Мері-Кейт і Ешлі Олсен "Вплив". Відтоді він брав участь ще у декількох видавничих проектах і, нарешті, видав власну книжку "Classy: Exceptional Advice for the Extremely Modern Lady" ("Стильно: Особливі поради для дуже сучасних леді").

Вже за два тижні після виходу у світ "New York Times" назвала "Classy..." бестселером, і за кілька днів книга разом з автором вирушила у світове турне.

На презентації у Києві автор поділився з модницями порадами з книги про те, коли носити "уггі", як правильно "соціалізуватися за допомогою алкоголю", і як розгледіти ознаки гомосексуальності, а також роздав автографи всім охочим, пише "Main People".

 Редактор одночасно кількох культових журналів, Дарек Блассберг презентував у Києві свою нову книгу
Під час презентації автор розповідав гостям, у тому числі дружині депутата Миколи Мартиненка Ганні (по центру), коли носити "уггі"...
Як правильно "соціалізуватися за допомогою алкоголю" на презентації, де була і дружина Льовочкіна, Блассберг теж розповідав
А галеристку Тетяну Міронову, можливо, могли зацікавити поради Блассберга про те, як розгледіти ознаки гомосексуальності
Отримати модні поради з перших вуст примчала і телеведуча Тетяна Рамус
 
Усім охочим  автор роздавав автографи

Фото "Main People"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів