Горбаль відгуляв на весіллі з колишньою

27 вересня 2012, 15:39

Днями співачка Галліна та її колишній, депутат Партії регіонів Василь Горбаль, відгуляли весілля. Правда, не своє.

50 років спільного життя святкували батьки Галліни Горбаль - тато Віктор Маркович і мама Галина Олексіївна. Про це повідомляє агентство artPRoUA.

Золотий ювілей вирішено було влаштувати за містом. З такої нагоди Галліна орендувала в лісі дачу, просто на березі Київського моря. Туди Галя запросила друзів і рідню з міста Долинська Кіровоградської області.

"Я вирішила, що урочистості мають стати для батьків справжнім святом. Дуже рада, що торжество вдалося і все пройшло яскраво і весело. Як і належить, на справжньому весіллі: був і коровай, і букет нареченої, і дружки, і спів під гармошку, і танець "молодят" і, звичайно, ж, святковий стіл", - розповіла Галя.


Галліна влаштувала своїм батькам друге весілля
Колишні тесть і теща Василя Горбаля відзначили 50-рінчий ювілей спільного життя

Не обійшлося також і без традиційного обряду викупу нареченої. Правда, на цьому весіллі наречену "продавали" не брати і сестри, а - онуки.

Традиційно для таких випадків нареченому довелося розщедритися, а 4-річна дочка Галліни Софія за бабусю-наречену зажадала у діда-нареченого ще й солодощі. Віктор Маркович не розгубився і вручив онучці коробку цукерок.

Благословили "молодих" також діти й онуки. Після офіційних обрядів гості перейшли до фотосесії та святкувань за столом. Шампанське текло рікою, столи ломилися від їжі - морепродуктів, копченостей, закуски з щучої ікри, салатів з руколою і пармезаном тощо.

Гості повсякчас кричали "Гірко!", а "молодята" за традицією мусили цілуватися.

4-річна дочка Галліни Софія "розкрутила" діда на цукерки

Привітати батьків Галліни з ювілеєм приїхав і їхній колишній зять. Депутат Верховної Ради біло-блакитний Василь Горбаль подарував колишнім тестю й тещі старовинну ікону і букет квітів.

"Незважаючи на те, що з Василем ми розлучені, він, як і раніше, є членом нашої великої родини, і ми по-справжньому дружні. Дуже просто підтримувати добрі стосунки під час шлюбу, інша справа, коли сім'я розпалася... Серед моїх знайомих практично немає пар, яким це вдалося", - прокоментувала це Галя Горбаль.

Привітати батьків Галліни з ювілеєм приїхав і їхній колишній зять
Вася Горбаль подарував колишнім тестю й тещі старовинну ікону і букет квітів

Окрім того, на гулянці присутнім співачка продемонструвала книгу-альбом про її сімейство, яку вона замовила спеціально для батьків.

Співачка продемонструвала книгу-альбом про її сімейство

А на другий день гуляння влаштували святковий обід. Галя про їжу подбала особисто - пригощала присутніх супом з перепелів.

А Галя варила гостям суп з перепелів

Фото агентства artPRoUA

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів