"Хонку" Януковича вперше можна роздивитися зсередини

28 вересня 2012, 17:24

"Українська правда" вперше оприлюднила світлини інтер‘єрів легендарної "Хонки" президента Віктора Януковича.

Як відомо, справжній маєток Януковича у "Межигір'ї" - об'єкт страшне який засекречений.

Палац, в якому мешкає Віктор Федорович, має чотири поверхи і є найбільшим у світі з дерев'яного брусу.

"Українська правда" отримала світлини палацових інтер‘єрів від людини, яка перебувала всередині "Хонки" на завершальному етапі оздоблювальних робіт. Інформатору видання вдалося занести телефон всередину палацу Януковича та зняти побачене.


"Хонка" складається з чотирьох рівнів. Зі сторони Київського моря там чотири поверхи, з фасадного боку, що виходить до в’їзду на територію "Межигір'я" – два.

Найнижчий поверх – це мінус восьмий. Цифра означає, що рівень розташований мінус вісім метрів з боку фасаду. Фактично це – перший поверх з боку Київського моря.

Майже весь цей рівень займає так званий "лицарський зал" Януковича. Це величезне приміщення в лицарському стилі з фігурами в обмундируванні у повний зріст.

Крім того, стіни на цьому рівні прикрашають панно з римської мозаїки. Тут же розташований повноцінний приватний кінотеатр Януковича.

Поверхом вище – мінус четвертий рівень. Це значить, що він розташований на чотири метри нижче від рівня фасадного входу. Тут – гостьові кімнати, спальні, санвузли та зала з вітражами.

Далі – нульовий рівень, тобто центральне фойє "Хонки". Головний елемент тут – величезна зала площею понад 200 квадратних метрів, яка займає два поверхи.

На підлозі – неймовірний паркет складної роботи. Основу вражаючого каміну становить мармур, а решта – складна різьба по дереву.

З нульового поверху тридцять сходів з італійського мармуру ведуть на останній, плюс п’ятий рівень. Це – господарська зона. Тут розташовані дві спальні Януковича з величезними лоджіями, звідки відкривається краєвид на Київське море.

Але це не все. На плюс п'ятому рівні також є персональна каплиця Януковича з іконостасом із золота.

Фото з вікна "Хонки"

За словами джерел "Української правди", ще в цьому палаці є кімната Януковича, де зберігається його арсенал мисливської зброї.

Всередині будинку президента домінує деревина від німецької компанії класу люкс "Брюнольд", зокрема – ліванський кедр.

На об’єкті працювала команда німецьких фахівців, яка інсталювала спеціальне обладнання, аби дорогоцінне оздоблення не попсувалося через просідання будинку. Також усі меблі, виготовлені на спецзамовлення, приїздили монтувати іноземці.

Загальновідомо, що в Януковича там живуть страуси, а історія про втечу кенгуру з його приватного зоопарку, попри всю анекдотичність, також є правдою. Але джерело розповіло іще одну невтішну новину: виявляється, одного року в озерах "Межигір’я" померла вся риба, яку там спеціально розводили – довелося починати все спочатку.

Нагадаємо, минулого літа Янукович показав групі обраних тележурналістів один із будинків всередині резиденції. Обман полягав у тому, що продемонстрували гостьовий дім, в якому Янукович мешкав до 2011 року, поки будувалася "Хонка".

Навесні ж цього року "Українська правда" вперше опублікувала фото дикої розкоші дебаркадера – комплексу відпочинку Януковича на воді, пришвартованого у затоці у "Межигір’ї", а також мисливського будинку Януковича в Сухолуччі.

Детальніше читайте на "Українській правді"

Фото "Української правди"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів