Кулиняк, Герега і Попов розрядилися на віденському вечорі

8 листопада 2012, 16:53

7-го листопада у залі одного з популярних нині серед VIP-ів київських готелів відбувся Віденський гала-прийом.

Весь вечір гості заходу насолоджувалися творами Йоганна Штрауса, йдеться на сайті "Ukrainian Fashion TV". Тішив слух запрошених ансамбль "Філармонікс" та одна з найвідоміших австрійських сопрано Єва Лінд.

У ході вечора мер Відня Міхаель Хойпль сказав кілька слів про багаторічну дружбу Австрії та України.

Австрієць також приготував київській публіці солодкі подарунки - традиційні австрійські десерти: млинці "Кайзершмарн" і торт "Захер".


За настрій музично-гастрономічного вечора відповідала Марися Горобець у сукні від дизайнера Юлії Айсіної. Хоча, ймовірно, ніхто не відмовився б споглядати Марисю в тому ж вигляді, в якому нещодавно вона постала на сторінках популярного чоловічого глянцю.

Голова Київської міської державної адміністрації та колишній КДБшник Олексндр Попов побував на віденському гала-прийомі
Серед гостей вечора були міністр культури і за сумісництвом скрипаль Михайло Кулиняк та заступник Попова, яка потерпіла поразку на виборах, Галина Герега
За настрійвечора відповідала його ведуча Марися Горобець у червоній сукні від Айсіної. А серед гостей можна було побачити подружжя плавця Дениса Силантьєва
Чемпіонка зі спортивної гімнастики Стелла Захарова (ліворуч) та чемпіонка світу з художньої гімнастики Ірина Дерюгіна (праворуч)
Мільйонер Ігор Воронов (праворуч)
Організатор Українського тижня моди Ірина Данилевська (праворуч)
Попов, Кулиняк і Герега намагаються проникнутися творами Йоганна Штрауса
Тішив гостей ансамбль "Філармонікс"

А мер Відня Міхаель Хойпль приготував київській публіці солодкі подарунки - традиційні австрійські десерти: млинці "Кайзершмарн" і торт "Захер"

І Попову все по "Захеру"

Фото з сайту "Ukrainian Fashion TV"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів