Київрада: Герега носить на руці понад 300 тисяч, а її колега - півмільйона

26 квітня 2012, 15:39

Жінки з київської влади люблять Breguet. Про це свідчать уподобання як екс-заступниці Леоніда Черновецького Ірени Кільчицької, так і симпатії нинішнього секретаря Київради Галини Гереги.

Заступник міського голови Галина Герега, яка дивує новими нарядами кожної сесії, вирішила блиснути ще й дорогим годинником. Її наручний аксесуар коштує стільки, скільки середньостатистичний киянин не заробить і за кілька років, пише "Українська правда. КИЇВ".

Так, Герега носить вишуканий "Breguet Reine de Naples". Це підтверджує світлина фотографа Влада Соделя, зроблена під час засідання Київради 26-го квітня. Фотофакт чоловік виклав на свою сторінку у соцмережу Facebook.

Секретар Київради Галина Герега обирає годинник "Breguet Reine de Naples"

Як видно з сайту gold.ua, Breguet Гереги коштує від 300 до 450 тисяч гривень, тобто не менше, ніж 30 тисяч євро.


Корпус "Breguet Reine de Naples" виготовлений з білого золота 18 каратів. Годинник секретарки Київради прикрашений 117 діамантами 0,99 каратів. А диск годинника прикрашає крупний алмаз у 0,26 каратів.

Діамантовий Breguet Гереги
Цей виушуканий механізм коштує від 300 до 450 тисяч гривень, тобто не менше, ніж 30 тисяч євро

Циферблат Breguet перламутровий, гільоширований, скло сапфірове. Браслет аксесуару - чорний, сатиновий, а застібка прикрашена 26 діамантами.

Втім, "пір во врємя чуми" для Київради не така вже дикість. На пару із Герегою у четвер козиряв годинником ще один учасник засідання.

Депутат Київради Павло Гречківський, який обирався від блоку Черновецького, носить на руці півмільйона доларів.

Як пише на своїй сторінці у Facebook фотограф Влад Содель, Гречківський носить годинник "Parmigiani Toric Westminster". За такий елемент свого образу депутат Київради міг би придбати кілька квартир.

Депутат Київради Гречківський, який обирався від блоку Черновецького, носить на руці півмільйона доларів

На одному з інтернет-сайтів годинник "Parmigiani Toric Westminster" PF004184 представлений із ціною 390 тисяч євро. Тобто на руці у депутата знаходяться півмільйона доларів або ж непогана нерухомість у Києві.

Подейкують, що таку модель годинника, тільки з циферблатом із діамантами 5 років тому бачили на руці Ахметова.

Депутат Київради носить "Parmigiani Toric Westminster" PF004184
"Parmigiani Toric Westminster" Гречківського коштує 390 тисяч євро

Як нагадує "Українська правда. Київ", нині 44-річний Гречківський входить до фракції "Ініціатива", оскілки фракція Блоку Черновецького припинила своє існування.

Також Гречківський є бізнес партнером депутата Верховної Ради від НУНС Миколи Мартиненка, чия дружина так любить провітритися на столичних тусовках.

Відповідно, на фоні півмільйонного годинника Гречківського, швейцарська цяця Миколи Ламбуцького виглядає не так ефектно.

Тим не менш, якщо зважити, що гендиректор "Київпастранс" Ламбуцький все життя відбув на держпосадах, то його "Breguet Marine" 5817ST/12/5V8 також виглядає кричуще.

Зокрема, як зазначає той самий Содель у Facebook, цей годинниковий механізм тягне на $15000.

Гендиректор "Київпастранс" Ламбуцький теж задніх не пасе
Його "Breguet Marine" 5817ST/12/5V8
Годинник Ламбуцького тягне на 15 000 баксів

Фото з Facebook фотографа Влада Соделя, а також ілюстрація з сайтів gold.ua, luxgroups.ua і luxwatch.ua

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів