Козловський: Я хотів роздягнутися, показати труси супермена, випити горілки

12 листопада 2012, 14:44

В одному зі столичних клубів співак Віталій Козловський представив свій новий відеокліп.

І, як запевняє присутня на презентації Наталія Заєць, на презентації Віталік розридався.

Відео на пісню "Сияние" (українською "Сяйво") стало першим кліпом артиста, який він випустив самостійно, після скандального розриву з продюсеромІгорем Кондратюком. Кліпмейкер Алан Бадоєв, кажуть, назвав нову відеороботу співака "офігенною".

Козловський представив перший після скандального розриву з Кондратюком відеокліп

"Зовсім скоро я покажу вам нове відео на "Сияние". У кліпі я "голий", - писав Козловський у соцмережах напередодні презентації.


"Я хотів перед вами роздягнутися, показати труси супермена, випити горілки... але потім подумав, що все це буде зайвою мішурою", - звернувся Віталік доглядачів зі сцени на презентації.

"Просто я хотів бути з вами повністю щирим, вивернути перед вами душу навиворіт. Адже сюди до мене прийшли близькі люди, які мене підтримали ізалишилися зі мною у важкий момент мого життя", - додав співак.

"Я хотів перед вами роздягнутися, показати труси супермена, випити горілки..."
Козловський написав: "У кліпі я "голий", а на презентації пустив сльозу

А в цей вечір до Віталія прийшли: автор його нової пісні Влад Дарвін, спортсменка Яна Клочкова, режисер Алан Бадоєв, актриса Ольга Сумська з чоловікомВіталієм Борисюком, колишній чоловік Лілії Подкопаєвої донецький бізнесмен Тимофій Нагорний з новою дружиною Ренатою, дизайнерка Ганна Бублик,скульптор Олег Пінчук, співачки Наталя Валевська та Еріка, стриптизерка Варда, соліст гурту "ДіО.фільми" Володимир Дантес, Макс Барських, Кіше та інші

"Я завжди підтримувала Віталіка. Ми з ним приятелюємо. Сьогодні у мене зйомки, але я просто не могла не прийти, щоб підтримати Віталіка в цей складнийдля нього період життя. Ці рожево-кремові троянди для нього!" - сказала Сумська і кинула букет просто на сцену.

"Олю, ти не могла, щоб якось не випендритися!" - зреагував Козловський.

Сумська з Борисюком принесли Віталіку троянди, які потім акторка йому і жбурнула

До слова, в ході презентації Козловський спершу виконав пісню "Когда я уйду" ("Коли я піду") з репертуару Алли Пугачової, а потім нову пісню "Будь сомной" ("Будь зі мною"). Пісню "Сияние" гості почули спершу у відео-версії, а потім Віталій виконав її живцем. При цьому Козловський так розчулився, що пойого щоках покотилися сльози.

Як повідомляється, вже з цього тижня нова пісня і кліп скандального виконавця з'являться на музичних каналах і в ефірах радіостанцій.

Екс-чоловік Подкопаєвої донецький бізнесмен Тимофій Нагорний з новою дружиною Ренатою Гернер
Співачка Наталія Валевська
Кліпмейкер Алан Бадоєв обіймав дівчину
Стриптизерка Варда досі каже, що, хоч і розійшлася з Козловським, але в них залишилися "спільні діти" - плоди спільної роботи
Плавчиня Яна Клочкова - ще одне відоме обличчя у групі підтримки Віталіка
Дизайнерка Ганна Бублик (ліворуч)
Дружина репера Потапа Ірина та соліст гурту "ДіО.фільми" Володимир Дантес
А так Віталік демонстрував свою фізичну форму
Труси супермена не показав, то хоч розтяжкою похизувався

Фото "E-motion", а також фото, надані Наталією Заєць

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів